Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Borussia Dortmund - Real Madryt. Bramki Lewandowskiego (wideo, YouTube)

Utworzony przez MOLOKPP0555, 25 kwietnia 2013 r. o 10:02
MOŻNA PORÓWNAĆ OBECNYCH PIŁKARZY Z PRAWDZIWYMI PIŁKARZAMI PRZED 1989 ROKIEM....CI OBECNI OLEWAJĄ REPREZENTACJĘ NARODOWĄ, POZIOM NASZEJ LIGI KRAJOWEJ TO SZMACIANKA PIĄTA KLASA ŚWIATOWA, POWINNO SIĘ DAWNO TO TOWARZYSTWO ROZGONIĆ A KASĘ PRZEKAZAĆ NA INNE CELE!!KIEDYŚ NIEZALEŻNIE CZY TO SIE NAZYWAŁO PRL CZY INACZEJ, GRANIE DLA REPREZENTACJI TO BYŁ CEL SAM W SOBIE..NIE DO POMYŚLENIA BYŁO BY PIŁKARZ KTÓRY GRA NA CODZIEŃ W KLUBIE KRAJOWYM CZY ZACHODNIM, NIE POTRAFIŁ PRZEZ 90 MINUT GRAĆ NA PEŁNYCH OBROTACH, BO MU SIĘ NIE CHCE!!TERAZ JAK SŁYSZĘ O TYM JAKIE BRAMKI STRZELA LEWANDOWSKI ALBO INNY MATOŁ ZA MILIONY EURO TO NA WYMIOTY MNIE BIERZE!!POLACY ZGŁUPIELI POD WZGLĘDEM KASY I JEJ DOSTĘPNOŚCI!!NIE MA ŻADNEGO HONORU, PRESTIŻU JAKIM GRA W REPREZENTACJI!!PO EURO 2012 JESTEM ZNIESZMACZONY W 500 %!!ZRESZTĄ PRZEKRĘTY PRZY BUDOWIE STADIONÓW, DRÓG POKAZUJĄ,ŻE POLAK TO JEDNAK KRĘTACZ, OSZUST I MENDA!!I CHOĆ CHCIAŁOBY SIĘ ZNALEŹĆ POZYTYWY W NASZYCH NARODOWYCH CECHACH, TO SIĘ NIE DA!!A JESZCZE O GŁUPOCIE ZAPOMNIAŁEM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM od dawna uważam ,że PZPN powinien zostac rozwiazany nie powinno byc reprezentacji w pilce bo to juz od lat jest zenada idzie na to najwiecej kasy a i tak ZAWSZE kompromitacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w du*** mam takie filmiki 4 oddzielne i przed każdym reklamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOLOKPP0555 napisał:
MOŻNA PORÓWNAĆ OBECNYCH PIŁKARZY Z PRAWDZIWYMI PIŁKARZAMI PRZED 1989 ROKIEM....CI OBECNI OLEWAJĄ REPREZENTACJĘ NARODOWĄ, POZIOM NASZEJ LIGI KRAJOWEJ TO SZMACIANKA PIĄTA KLASA ŚWIATOWA, POWINNO SIĘ DAWNO TO TOWARZYSTWO ROZGONIĆ A KASĘ PRZEKAZAĆ NA INNE CELE!!KIEDYŚ NIEZALEŻNIE CZY TO SIE NAZYWAŁO PRL CZY INACZEJ, GRANIE DLA REPREZENTACJI TO BYŁ CEL SAM W SOBIE..NIE DO POMYŚLENIA BYŁO BY PIŁKARZ KTÓRY GRA NA CODZIEŃ W KLUBIE KRAJOWYM CZY ZACHODNIM, NIE POTRAFIŁ PRZEZ 90 MINUT GRAĆ NA PEŁNYCH OBROTACH, BO MU SIĘ NIE CHCE!!TERAZ JAK SŁYSZĘ O TYM JAKIE BRAMKI STRZELA LEWANDOWSKI ALBO INNY MATOŁ ZA MILIONY EURO TO NA WYMIOTY MNIE BIERZE!!POLACY ZGŁUPIELI POD WZGLĘDEM KASY I JEJ DOSTĘPNOŚCI!!NIE MA ŻADNEGO HONORU, PRESTIŻU JAKIM GRA W REPREZENTACJI!!PO EURO 2012 JESTEM ZNIESZMACZONY W 500 %!!ZRESZTĄ PRZEKRĘTY PRZY BUDOWIE STADIONÓW, DRÓG POKAZUJĄ,ŻE POLAK TO JEDNAK KRĘTACZ, OSZUST I MENDA!!I CHOĆ CHCIAŁOBY SIĘ ZNALEŹĆ POZYTYWY W NASZYCH NARODOWYCH CECHACH, TO SIĘ NIE DA!!A JESZCZE O GŁUPOCIE ZAPOMNIAŁEM!!
Nie do końca się z tym zgadzam myślę, że Lewandowski i nie jeden inny "matoł" chętnie strzeliłby gola dla reprezentacji i wygład nie jeden mecz, ale faktycznie mamy takich trenerów, którzy do pięt nie dorastają trenerom z ligi światowej, niestety trzeba w to włożyć sporo kasy i wysiłku żeby zbudować reprezentację i żeby zawodnicy potrafili ze sobą współpracować, a tego nie ma. Na boisku zazwyczaj widać brak komunikacji, nie wiem może stres, ale nie złą wolę zawodników, a szkoda bo faktycznie stać ich na więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecierz Lewandowski sam opowiadał, że przed meczem mają jeden, możę dwa treningi - to jak mają grać dobrze? To nie wina piłkarzy tyko PZPN-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeci gol to majstersztyk. Robert mógł piłkę zwyczajnie podać przynajmniej do dwóch piłkarzy, ale nieźle zakręcił. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz gdzie obejrzeć meczu REAL - BORUSSIA? Poniżej podaje sprawdzone linki: http://polfinaly.pl/ ----> oglądaj mecz za darmo w HD http://lmonline.pl/ ----> oglądaj mecz za darmo w HD http://websports.pl/ ----> oglądaj mecz za darmo w HD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...