Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmianka gromi rezerwy Avii Świdnik

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 lipca 2017 r. o 16:05 Powrót do artykułu
Przecietna wieku druzyny Bozyka to 21,8 lat!!!!! Nieslychana sprawa to w tej 3 lidze na pewno najmlodszy zespol a moze i w calej Polsce ( w 3 ligach rzecz jasna).Wielki szacunek i jestem szczerze ciekawy jak sobie "banda Bozyka" poradzi w lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do poldiego. Buraku teraz napisz coś o tej zdolnej mlodziezy Avii co powinna grać zamiast tych obecnych. Takie właśnie bylyby wyniki w 3 lidze zakuty łbie w zołtej kurtce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To to jest ta zdolna młodzież ze Swidnika?? W Chelmianka to gra zdolna młodzież. Słaba ta Avia w okręgowe to mogą grać ale nie w 3 lidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podniecaj się tak. Wygrać z rezerwami rezerw to nie problem. To miał być trening strzelecki i był czego gratuluję też trenerowi bo rywalizacja o skład będzie duża. W 3 lidze, Chełmianka już szans nie będzie miała i z Avią dwukrotnie przegra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strata tata rezerwy rezerw. To jakiś świdnicki burak próbuje usprawiedliwić pogrom tych diamentów ze Swidnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina pałacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba kolo Lublina hamburgu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debil jesteś czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina i nie obchodzą mnie wasze zadymy. Kibicuję lubelskiej piłce , a lubelska piłka to, Motor, Avia, Chełmianka, Górnik, Hetman itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze chelmianka nie grała podstawowa 11 . Tym bardziej brawo ze taki wynik. Walka walka chelmianka!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce umniejszać nikomu zwycięstwa ale wczoraj Avia sparowała z Lewartem a Chełmianka wygrała z A klasowymi rezerwami Avii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rezerwy Avii, awansowały do okręgówki w tym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tez mi sukces awans z serieA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś poldi zamilkł po takim wyniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja już wiemam dlaczego nikt z tych młodych co grają w 2 zespole nie łapie się do pierwszej druzyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś Avia miała młodzież a teraz to tylko wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kiedyś Avia miała młodzież a teraz to tylko wstyd
 Bez przesady, pamietaj ze Avia rok temu zlikwidiwala juniorow by wystawic drugi zespol ,tam dalej graja 17 - 18 letni zawodnicy , dac im 3-4 doswiatczonych zawodnikow i wynik bylby zupelnie inny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo skończyli wiek juniora i nie mieli co z nimi zrobić to stworzyli 2 zespół. Wiec nie 17-18 latkowie tylko 20-21 latkowie. To tacy sami chłopcy jak w Chelmianka. Patrz wiek Banaszak KotowiczKompaniecki Maliszewski. To tacy sami chłopcy tylko poziom inny prezentuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko sie zgadza tylko który z tych chłopców Banaszak, Kompanicki czy Kotowicz jest wychowankiem Chelmianki i gdzie graja rezerwy Chelmianki ? Prawdą jest natomiast , ze na stronie Avii pokazywane są tylko relacje z meczów zakonczonych pozytywnymi wynikami tak jak w pewnej, pseudopubliczej telewizji ale cóż takie czasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś nie rozumie przekazu. Jakby chelmianka zgłosiła rezerwy to tez by w okręgowe grała. Chodzi o to ze te rezerwy to poroniony pomysł. Bo nikt z tych chłopaków na 3 ligę się nie nadaje chociaż ubolewam nad tym. Albo młodzież mało zdolna albo szkolenie do du....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...