Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmianka - Podlasie 1:2, wysoka porażka Orląt Łuków

Utworzony przez bady, 14 kwietnia 2013 r. o 21:04
O widzę chełmianka ponownie sama sobie zaczyna strzelać gole .Jestem dobrej mysli 4 liga pewna od jesieni w Chełmie ale prosze za tydzień będzie wygrana który to już raz wygrywają mecz aby w końcu ten mecz przegrać .Zal !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za tydzień można dopisać 3 punkty...sprawdź terminarz dlaczego:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cały trener Bożek to niezły dowcipniś. Mecz o 6 pkt z Podlasiem u siebie; 2:1 w plecy, IV liga zbliża się wielkimi krokami a tu Pan trener stwierdza: "jak na pierwszy raz nie było najgorzej", ulzyło mi uff!. Przecież to jakaś kpina!Wielkie transfery a opędziło was Podlasie jak juniorów. No ale trener jest zadowolony bo kilka sytuacji stworzyli, chyba jeszcze nie wie, że wygrywa ten, który strzeli więcej goli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytasz który mecz przegrany u siebie przez własną głupotę? To ja odpowiem coś koło 5 ale jak się śpi to tak jest . A co do wypowiedzi trenera Podlasia to fakt byli lepsi ale tylko w golach , dużo lepszą piłkę grała Chełmianka ale nie można walić takich sytuacji jakie mieli bo nic tym nie osiągną.Panowie więcej spokoju w polu karnym przeciwnika wiem że łatwo powiedziec ale postarać się i będzie dobrze.Walka Walka Walka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...