Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmianka rozbiła LKS Milanów 6:0. Nie było egoizmu pod bramką

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 maja 2017 r. o 20:44 Powrót do artykułu
3 :0 już wystarczyło ale i tak w miarę przyzwoicie dobrze że nie powtórzyli wyniku 10:0 taki wynik to wstyd i kompromitacja dla strzelających dobijanie leżącego taka zamojska wyższość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 3-0 to będą dostawać w dupsko chłopy z Chełma po awansie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co trzeba mieć w głowie, żeby pod informacją nt. swojej drużyny napinać się na inną drużynę z tej ligi. Jak widać można być lepszym piłkarsko (na tą chwilę) ale wieloletnie kompleksy i tak dają znać o sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż mówić nadal twierdzę że wygrana 10:0 z ostatnim zespołem to leczenie kompleksów zespołu z Zamościa , miłego czwartoligowania !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zamojscy nie dosiwadczą tej ligi w sezonie 2017/18, 2018/19 i tak dalej. Niestety takie są teraz realia. W środę baty z Tomasovią w Pucharze Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tradycyjnie każdy debil z Chełma na stronie o meczu chełmianki pisze o drużynie z Zamościa... Banda frustratów których druzynka nie powąchała nigdy wyższej ligii jak 3 a trener Bożyk żeby zrobić karierę musiał opuścić Chełm i zagrać w Hetmanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A każdy debil z zamościa wypisuje swoje wypociny co tydzień pod newsami dot. Chełmianki, nie mogąc przeboleć, że hetman jest tylko workiem treningowym dla Chełmianki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zamościu porywają sie motyką na 3 lige, he,he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za rok się miniemy jak wiecie o co chodzi wiejskie sznury...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
3 :0 już wystarczyło ale i tak w miarę przyzwoicie dobrze że nie powtórzyli wyniku 10:0 taki wynik to wstyd i kompromitacja dla strzelających dobijanie leżącego taka zamojska wyższość
 Zenek ja wiem, że Cie nie chcieli wpuścić w Zamościu do restauracji (mimo, że wpuścili obsranego żula oraz pijanego jednookiego obdarciucha, a także miejscową ladacznicę) - także ten.. odpowiedz sobie dlaczego nikt Cie nie lubi i zrób coś z tym ! a nie latasz za każdym artykułem o Hetmanie czy Chełmiance i wypisujesz głupoty - nie uprawiałeś nigdy sportu, nie chodziłeś na mecze, nie masz pojęcia o piłce - jesteś nethoolsem i spoko - ale nie pod KAŻDYM postem ! daj że już spokój :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...