Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmianka - Soła Oświecim 3:0. Wreszcie wygrana u siebie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 maja 2018 r. o 19:39 Powrót do artykułu
relacja live ***s://huit.re/tv-tv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Chełmianka pozdr Zamość !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu bylo kibicow Motoru ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem ale nadal kibicuje Chełmiance !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję zwycięstwa. Z artykułu wynika, że było dużo szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i pięknie.. Ale zaraz po Podlasiu odbędą się dwa ważne mecze Motor i Resovia, które będą miały ogromne znaczenie przy układzie czołówki tabeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Players te szczury z motoru nie maja wstępu do chełma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmianka ma naprawdę ogromne szanse na awans. Nawet zakładając porażkę z Resovią na bank nie przegrają z Motorem u siebie (remis tez jest dobry). Ostatnie 4 kolejki nie mają z kim stracić punktów (dopisuję 12 w ciemno). Za to Motor w każdy ze swoich meczy może stracić (Wólczanka, Orlęta, Avia i KSZO). Resovia podobnie (Wólczanka, Avia, KSZO, Podhale plus zaległe derby ze Stalą). Niespodzianka jest możliwa:) Chociaż mam głęboką nadzieję że jednak awansuje moja drużyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szansa jest, choć mocno zmalała po niudanych występach z Orlętami, Avią i KSZO. W mojej ocenie Chełmianka jest mało stabilną drużyną, ale kto wie, jak uda się osiągnąć sukces będę się cieszyć. Faktem jest, że nigdy wcześniej w historii Chełmianka nie była tak wysoko w tabeli np. w 3 lidze gr.7 w 1984 roku zajęli przedostatnie 13 miejsce. W 1988 roku 9 miejsce, natomiast ostatnie 14 miejsce Gwardia Chełm. W 1989 Chełmianka zajęła ostatnie 14 miejsce w tabeli. Od tamtej pory nie interesowałem się futbolem. Teraz też tylko z prasy - jak na stadionach zapanuje normalność to może kiedyś przyjdę na jakiś mecz. Sam kiedyś grałem, nie mogę pojąć tylko tej łobuzerki i nienawiści kibiców. Pozdrawiam z Chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...