Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmianka zremisowała w Łęcznej, porażka Stali Poniatowa

Utworzony przez oficyna, 27 marca 2011 r. o 21:29
Zdjęcia z meczu STAL - Unia Nowa Sarzyna --> http://stalowcy.com/walka-walka-strzelona-bramka-i-nadal-bez-punktow/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi z tym samolejem? czy to prawda, ze za alkohol go zwolnili z funkcji kierownika? takie chodzą sluchy w poniatowej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZWOLNILI GO BO CI BABE PRZELACIAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gosc' timestamp='1301296291' post='455710'] O co chodzi z tym samolejem? czy to prawda, ze za alkohol go zwolnili z funkcji kierownika? takie chodzą sluchy w poniatowej.. [/quot SYNKU PRZYSTEPUJĄC DO PISANIA TEKSU ZAPOZNAJ SIE Z TEMATEM ALBO JEZELI NIE POTRAFISZ ODCZYTAC I BAZUJESZ NA NA CHODZĄCYCH NASŁUCHACH TO ŚWIADCZY O ZAWARTOSCI TWOJEJ KORY MÓZGOWEJ A WRACAJĄC WYJASNAM KU TWOJEMU NIE ZADOWOLENIU ŻE NIKT MNIE NIE ZWOLNIL . JEŻELI WYPIJAM WÓDKE TO NIE ZE ZBOCZENCAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu odszedł na tzw "emeryturę" kierowniczą i jest teraz Dyrektorem Sportowym za Henryka Kamińskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie panie samolej, wszystko sie da wyleczyc! nawet alkoholizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gosc' timestamp='1301332643' post='455909'] spokojnie panie samolej, wszystko sie da wyleczyc! nawet alkoholizm WCHODZE W POLEMIKE Z TOBA ALE MUSZE PRZYZNAC CI RACJĘ ŻE ALKOHOLIZM MOZNA WYLECZYC NATOMIAST Z OBJAWAMI POFALDOWANIA KORY MÓZGOWEJ PRZY KSZTAŁCIE TWOJEJ GLOWY REZULTAT NIEKONIECZNIE MOZE BYC POZYTYWNY . ZACZEPIASZ MNIE ALE ŻLE TRAFIŁES NIE JESTEM PEDAŁEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja z tym Samolejem.Już teraz to nic nie wiem i nie rozumię o co w tym wszystkim chodzi.To chyba ten K-K czy DYR.jak tam go zwią ma chyba po fałdowny mózg, zresztą idzie wiosna to wszystko może się zdarzyć jeżeli idzie o głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja napisał:
Ale jaja z tym Samolejem.Już teraz to nic nie wiem i nie rozumię o co w tym wszystkim chodzi.To chyba ten K-K czy DYR.jak tam go zwią ma chyba po fałdowny mózg, zresztą idzie wiosna to wszystko może się zdarzyć jeżeli idzie o głowę.
przepisałes TEKST POPRZEDNIKA NAPISZ COS OD SIEBIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLUCHY CHODZA ŻE BIERZE JEDEN RAZ DZIENNIE KOKE A AMFE W NIEDZIELE ALE TYLKO RAZ DZIENNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...