Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmska klasa A: Kibice stawiają na Pocisk

Utworzony przez Pocisk??, 22 marca 2009 r. o 22:18
Mam nadzieje że coś z tego przedsięwzięcia wyjdzie , żeby nie skończyło się tylko tak jak zawsze się w Polsce kończy.... czyli klapą. Czekamy na pierwszy mecz, po nim będzie coś więcej powiedzieć. POCISK RZĄDZI !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już na krańcu Polski Jest taka drużyna Która swą działalność od zera zaczyna POCISK POCISK POCISK to jest ta drużyna POCISK POCISK POCISK nikt jej nie zatrzyma Jej kibice zawsze wierni i oddani Na każdym wyjeździe są niepokonani POCISK POCISK POCISK to jest ta drużyna POCISK POCISK POCISK nikt jej nie zatrzyma Teraz mowa o tych co są zawsze z nami Dziękujemy bracia i się nie poddamy!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witamy w krainie gdzie Włodawianka ginie od kołyski aż po grób, jedna wiara jeden klub - POCISK ORCHÓWEK PS: zawsze wierni i oddani to Orchowscy hooligani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocisk jest mistrzem świata! :P Jestem kibicem (mam nawet pomarańczowy szalik Pocisku) i czekam na trybuny na boisku =)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POCISK POCISK :-) jestem zagorzałą fanką mam skarpetę pocisku w domu (jest wyprana)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRACIA I SIOSTRY PO SZALU:) ZABAWA SKONCZYŁA SIE JUŻ JAKIS CZAS TEMU I TERAZ TRZEBA OSTRO WZIĄŚC SIE DO PRACY. LIGA RUSZA JUZ NIE DŁUGO I POZOSTAJE NIEWIELE CZASU ŻEBY WSZYSTKIE SPRAWY DOPIAC NA OSTATNI GUZIK!!! TEN KLUB TO NIE TYLKO STOWARZYSZENIE TO TEZ LUDZIE KTÓŻY NAM POMAGAJA I NAS WSPIERAJĄ. NIE MOZE BYC TAK ZE TYLKO KILKA OSOB BEDZIE CIAGNEŁO WÓZEK O NAZWIE POCISK ORCHÓWEK A RESZTA BEDZIE SIE PRZYGLADALA Z BOKU. TYLKO RAZEM MOZEMY ZBUDOWAC POTEGE "POCISKU" A BEZ WASZEJ POMOCY NAM SIE TO NIE UDA. WIEC MOI DRODZY MOBILIZUJCIE SIE NAWZAJE I STWORZMY TAKI KLUB ZEBY JUZ NIEDLUGO ZAGOSCIL NA PILKARSKICH SALONACH:) I PAMIETAJCIE TE SLOWA MY ORCHOWSCY KIBICE NIGDY NIE PODDAMY SIE BEDZIEMY Z TOBA ZAWSZE I NA POBRE I NA ZLE POCISK ALBO SMIERC POCISK ALBO SMIERC PODNIES GLOWE I ZACISNIJ PIESC!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy 19 kwietnia na stadion Pocisku damy czadu pokażemy przyjezdnym kto żądzi tą ligą!!!Tylko Pocisk!!! Dziś zgodnym rytmem biją nam, nasze serca które My, (które My) Za Pocisk damy w każdy czas, czy czas dobry czy czas zły! Nie dla nas jest porażki smak, nie dla nas forma zła (forma zła) Na całe gardło krzyczmy wraz: Pocisk mistrza ligi ma! Gdziekolwiek Pocisk będzie grać, blisko czy daleko stąd (daleko stąd) Tam będzie z Nim Orchowska Brać, aby dopingować Go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My kibine z Nadbużańskiej nie poddamy sie bedziemy z Tobą zawsze i na dobre i na złe Pocisk albo śmierć Pocisk albo śmierć podnieś głowe i zaciśnij pięść...(TAK TO LECIAŁO)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESZCZE NIE ZAGRALISCIE ZADNEGO MECZU ALE WIDZE ZE KIBICOWSKO JESTESCIE DOBRZE PRZYGOTOWANI. NIEZLY REPERTUAR PIOSENEK:) MAM NADZIEJE ZE NIEDLUGO BEDZIE O WAS GLOSNO. POWODZENIA ZYCZE PS. MOZE SPOTKAM KTOREGOS Z WAS W OKUNINCE I RAZEM NAPIJEMY SIE ZLOCISTEGO NAPOJU:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja jedyna miłość to jest Pociskk Ja kocham go a on nam gra - la la la la la la <<>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo pocisk najlepszy jest!!!! kocham go i na zaden inny bym nie zamienila....niechy zyje pocisk!!!pozdero dla kibicow i zawodnikow oraz najlepszych dzialaczy powiatu:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocisk najelepszy jest i co tu jeszcze mowic wiecej....ttylko pocisk po kres mojego zycia:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUZ ZA TYDZIEN STARTUJEMY WYJAZD DO BEZKA PO WYGRANĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUZ TYLKO 3 DNI DO PIERWSZEGO MECZU WYJAZD Z O GODZ 13 Z ORCHOWKA Z POD REMIZY CHĘTNYCH ZAPRASZAMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUZ DZIŚ PIERWSZY MECZ O 15 BEZEK BĘDZIE ZDOBYTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
supron ,zanko,senior 3:2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Druzyna się postarała BRAWO POCISK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo POCISK!!! jestem pod wrazeniem,chlopaki szacuneczek dla was:) spotkamy sie na meczu u siebie:D przjade zasilic wasze szeregi:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA WYGRANA TO WSPÓLNY SUKCES PIŁKARZY TRENERA , DZIAŁACZY I KIBICÓW ,KTÓRZY PRZEZ 90 MINUT WSPIERALI NAS DOPINGIEM. TERAZ PORA NA MECZ U SIEBIE I KOLEJNE 3 PUNKTY. POCISK POCISK POCISK TO JEST TA DRUŻYNA POCISK POCISK POCISK NIKT JEJ NIE ZATRZYMA......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pocisk!! czekamy na kolejne sukcesy, po porażce nadal będziemy kibicować!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...