Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co dalej z Chełmianką? Klub zaprasza kibiców na spotkanie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 stycznia 2020 r. o 20:32 Powrót do artykułu
Niech zdycha ta ***!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co takie spotkanie???? Kibice sami zlikwidowali Chełmiankę wybierając w wyborach służących kaczyńskiego. PiS niszczy kolejno wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem wcześniej. Wycofać Chełmiankę z 3 ligi jak nie ma kasy i grać w niższej lidze juniorami. Szkoda dzieciaków na przegrane hokejowymi wynikami w 3 lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hit sezonu. Chełm głosował na Sasina. A ciekaw jestem czy Sasin wogóle wie gdzie jest miasto Chełm.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zarząd zaprasza kibiców? Nie pytano przecież nas zwolnienie Bożyka, nic nie zrobiono w poszukiwaniu sponsorów uzależniając funkcjonowanie klubu od miejskiej kasy, zaspokajano chore ambicje wożąc juniorów w II lidze CLJ po Polsce kiedy kasy już brakowało. I tak dalej...A dzisiaj kibice są potrzebni, pewnie do szturmu na ratusz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkanie w Chełmie czy tam gdzie trenuje drużyna czyli w Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujta dalej na pis chełmofony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko buty wytrzyjcie (halówki) i czapki (kaszkiety) zdejmijcie moje wy oszołomki w dresach.. i w miarę trzeźwi.. i torebeczki prawilniaczki wyczyscie co by kebabem ubrudzone nie były. Bluza z "pitbulem" nie wyprana to załóżta też z "wyklętymi"tym razem. Całuski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumoki chełmskie,czy za PO Chełmianka grała w Ekstraklasie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opcja nr 1. Grają juniorzy (ci co jechali po Bożyku, że nie wystawia chłopaków z Chełma będą mieć ucieche, że ich synowie, wnukowie, bratankowie i siostrzency grają w III lidze). Będą dostawca punktów dla innych, cała liga będzie nas wysmiewala. Opcja nr 2. Grają juniorzy (ci co jechali po Bożyku... patrz pkt 1). Dzieje się cud. Chłopaki z Chełma rozwalaja ligę. Stają się bohaterami a Jano K. zostaje najlepszym trenerem jakiego Chełmianka miała kiedykolwiek (no cóż detronizuje Bożyka). Opcja nr 3. Wycofujemy drużynę z rozgrywek, zaczynamy od okręgówki. Grają tylko chłopaki z Chełma i może za kilka lat przyjedzie tajemniczy sponsor prywatny i uda się odbudować CH. Którykolwiek z opcji będzie zrealizowana, zawsze będę kibicem Chełmianki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakich kibiców jak Chelmianka ich nie posiada raz na kilka meczy się zbiorą krzykna 10 minut i idą do domu w młynie 20 osob
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze dwa m-ce i to samo czeka Śparagusa.... Kasy zabraknie... I po Śparagusie.... Czego sobie i wielu "wieśniakom" życzę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich rodziców tzn "juniorów". Wy myślicie, że kluby robią Wam na złość, ze nie dopuszczają synków do grania. Nie zastanawiacie się dlaczego tak jest. Z góry zakładacie, ze klub jest zły bo synek nie gra.. Powiem Wam z doświadczenia... Taki synek po pierwsze nie jest nauczony grać w wyższej lidze, jego umiejętności są jeszcze za słabe.. ale dobra doszkoli się.. po drugie zastanówcie się co dzieje się w głowie 16 latka kiedy to nagle dostaje kontrakt na 3 tys zl. Robi to więcej szkody niż pożytku.. i dochodzi punkt trzeci taki junior wchodzi do szatni z głowa do góry bo przecież zarabia dużo kasy i jest bogiem wiec pyskuje starszym, pokazuje co to nie on, zaczynaja się imprezy i pokazywanie wszem i wobec jaki to ja jestem piłkarz.. czasy się zmieniły drodzy rodzice.. Ci co teraz grają czyt. Starsi, jako młodzi musieli lizać buty w szatni, nosić piłki i zamiatać po treningu, nie mogli odezwać się słowem do Starszych a jak użyli wulgaryzmu wiedzieli gdzie skończą... Sport ma również uczyć a nie spełniać fanaberie rodziców... To nie jest tylko moje zdanie.. Poczytajcie wypowiedzi chociażby Roberta Lewandowskiego czy Kuby Blaszczykowskiego... Na wszystko przyjdzie czas, każdy się musi nauczyć.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumoki chełmskie,czy za PO Chełmianka grała w Ekstraklasie?
 Za PO nie grała w ekstraklasie ale za PiS-u nie pogra nigdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zarząd zaprasza kibiców? Nie pytano przecież nas  zwolnienie Bożyka, nic nie zrobiono w poszukiwaniu sponsorów uzależniając funkcjonowanie klubu od miejskiej kasy, zaspokajano chore ambicje wożąc juniorów w II lidze CLJ po Polsce kiedy kasy już brakowało. I tak dalej...A dzisiaj kibice są potrzebni, pewnie do szturmu na ratusz!
 Nie jestem z Chełma i nawet nie kibicuje Chelmiance, ale to co piszesz to są przebrednie. Niedługo zarząd jakiegokolwiek klubu będzie musiał pytac kibicow czy tego zawodnika odstawic do skladu,a tego wziac za niego? Od tego jest trener, ktory przedstawia liste potrzeb i musi przystemplowac wybor danego zawodnika. Jakich to sponsorow do sportu mozna znalezc w takim Chelmie, Zamosciu, Krasnymstawie, Tomaszowie itp? Tylko samorzady i powinny to robic dajac wieksze pieniadze przede wszystkim na treningi dzieciakow i na promocje miasta i regionu.  Ile taki trener dzieciakow zarabia? 500 zl? 1000 zl? Taki Zamosc jest piekny, ale w jaki sposob lepiej go wypromowac? Sport sie idealnie nadaje. Dopiero co czytalem, ze zawodnicy z Chelma nie dostaja szans, a teraz piszesz,ze zle zrobiono, ze pozwolono im grac w Makrolidze skoro ja sobie wywalczyli? To z kim grajac oni maja nauczyc sie grac w pilke zebys byl jeden z drugim zadowolony i zeby grali wychowankowie? Wskaz jedna druzyne do 3 ligi wlacznie, ktora gra wychowankami? Ale takimi swoimi a nie wypozyczanymi na chwile z wiekszych klubow. Sami sobie zaprzeczacie, bo patrzac z boku trudno cos ludziom, ktorzy "obudzili Chelmianke" zarzucic. Jak uwazasz,ze ktos tam popelnil blad to wskaz merytorycznie pamietajac,ze tak krawiec kraje jak mu materialu staje,a nie pleciesz androny.  Zobacz ile daja na pilke np w takiej Sieniawie. Jak zaangazowani sa tam rzadzacy.Chelmiance zycze mimo wszystko spokojnej wiosny i nie wycofujcie sie nawet jakbyscie mieli spasc. Zaczynanie od nowa w okregowce to dla was zmarnowane 2 lata. Trzymajcie sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic z regionu,sluszna uwaga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki problem, rozwiązać i po problemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki problem, rozwiązać i po problemie.
 Takie komentarze są najlepsze. Masz dzieci? Ruszają się trochę czy siedzą przed kompem po nocach? Może warto zapisać do Chełmianki lub Niedzwiadka? Pobiegają trzy razy w tygodniu, naucza się systematyczności, będą współpracować w grupie. Nauczą się być współodpowiedzialnym za wynik drużyny, będą musiały zmierzyć się z porażkami, zderzą się z niesprawiedliwością której jest pełno na świecie (chocby z bledami sedziego) i będą z tego wyciągać wnioski. Przy okazji efektem ubocznym będzie brak nadwagi, lepsze funkcjonowanie organizmu, a może i odnajdą w sporcie swoją drogę w życiu? Ja jako ojciec mogę ci powiedzieć że nie zrobisz tego samodzielnie za żadne pieniądze. To wazniejsze nawet niz latanie dziurawej ulicy, ale niestety efektow nie zobaczysz w miesiac. A każdy dzieciak kopiący w piłke z Chelma jeszcze dlugo będzie opowiadał innym, że po miejskim stadionie biegał niedawno Peszko czy Sobiech. Idąc tym tropem zlikwidować wszelkie instytucje kultury, sport, imprezy i basen bo przynosi straty. Niech wszyscy siedza i ogladaja Netflixa wcinajac pizze. Dzieki temu na pewno wiecej mlodych ludzi zostanie w miescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie szlag trafia jak czytam teksty typu Chełmianke zaorac, Podlasie zaorac, Hetmana zaorac, Avie zaorac, Motor niech kisnie w III lidze, Wisła P. spadek, Górnik Ł. wiesniaki. A potem Ło matko: nasi młodzi wyjeżdżają, nie ma komu grać, na Lubelszczyźnie nie ma piłki itp. Kuźwa trolle internetowe opamietajcie się!!!!!!!! Nie życzę żadnej drużynie z naszego regionu takiego upadku jak zalicza teraz Chełmianka. Nie byłem jej kibicem ale jakoś szkoda mi że min. 2 drużyny z Lubelszczyzny spadają do IV ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Motor resztę rozwiązać. I avie.,hetmana górnika czy chełmiankę rozwiązać. Ave motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...