Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Copacabana przy Kresowej, rezerwy Motoru zremisowały z Polesiem

Utworzony przez kibic, 4 maja 2010 r. o 07:42
Co mnie obchodzi, że Amator nie zdobył punktu na wyjeździe? Napisz chłopie coś o bieżącym meczu. Ktoś rozlicza tego redaktora z tego co pisze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Co mnie obchodzi, że Amator nie zdobył punktu na wyjeździe? Napisz chłopie coś o bieżącym meczu. Ktoś rozlicza tego redaktora z tego co pisze?
Ale sie jaracie tą gazetową papką... cóż on może napisać? dwa trzy szablonowe zdania, gdzie wystarczy zmienić nazwę drużyny i za tydzień, dwa będzie jak znalazł. Mecze trzeba przeżywać w swoim środowisku, kibicować, a piłkarze grać dla swojej i naszej satysfakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie się załamałem. Wielkim wydarzeniem dla pana Kozioła jest fakt że chłopki z brazylii nie potrafią grać w piłkę. Facet, a wiesz, że Ty nie umiesz pisać o sporcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle stronnicze komentarze pod tekstami z lubelskiej klasy okręgowej. Widzę, że red Kozioł ma wierne grono Czytelników w Rososzy:) Cóż, jaki klub, taka kultura wypowiedzi. Szkoda, że chłopcy z Amatora nie umieją czytać ze zrozumieniem. Ale co się dziwić, jak większość z Was nie ma matury. Zawodnicy z Brazylii zajmują miejsce zdolnym juniorom Motoru i to chyba widać w tekście. Powinniście cieszyć się, że Pan Kozioł Was olewa. Bo inaczej musiałby napisać o SKANDALICZNEJ relacji z meczu z nami zamieszczonej na waszej stronie czy o waszym zachowaniu w Kocku. Krótko mówiąc, Amator to WIEŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...