Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czas pożegnań w Avii Świdnik. Druga szansa Dykija i Piekarskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lipca 2017 r. o 20:31 Powrót do artykułu
Maciek Kot to dostał szansę, ale chyba w skokach narciarskich... Tak przy okazji to dlaczego w drużynie zostaje Joć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te reksy dalej w Avii , wywalić na zbity ryj 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joć zostaje bo tata daje kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialek już dogadany w Orionie Niedrzwica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek Ziarkowski jest mistrzem Polski! Powodzenia w nowym sezonie Trenerze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"gruby" nie daj sie tak łatwo i powiedzwszystkim to co sie dowiedziales i jaka jest prawda! bo to ze Ziaro omotał i nopowiadał bajek rządzącym PiSowcom a oni to łyknęli i lykaja dalej tylko dlatego ze nie maja pojecia o tej dyscyplinie i wogóle maja małe pojecie o prowadzeiu i funkcjonowaniu klubu piłkarskiego nie moze przejsc do porzadku dzienniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..co Wojtka teraz prosza na kolanach zeby został bo nie maja nikogo kto zagwarantuje im 20 bramek w sezonie?!!! a gieresza pogonili bo bramkarz jakis chetny zawsze sie znajdzie..od i prawda..macieja mlodego tez pogonili tylko po to zeby nie łaczyc go ze starym i z ziarem hhehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rundzie wiosennej zabrakło tego co cechowało Awię na jesieni woli walki wiary w zwycieństwo. Większa część zespołu odpóściła to co przyciągało kibiców. Mam nadzieję ze na jesieni będę nosił głowę wysoko i będę dumny ze jestem kibicem Avi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to jest,...przyszła nowa władza i goni chłopaków jakby cos wiedzieli wogóle o tej piłce?a nawet jak cos było nie tak to za to odpowiada trener bo na to pozwolił i niech nikt nie mowi ze mogl o tym nie wiedziec..bo z wiekszoscia zawodnikow rozmawial nie raz w pokoju i mowil jak nie na jednego to na drugiego..a władza prychodzi i nie bierze sie za "głowę" tylko za reszte..a reszta jest taka jak wszedzie ale to trener musi miec poukładane...dziwnie to sie wszystko rozgrywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..eee tam teraz Avia bedzie strzaszyk Mroczkiem z przodu!! "syn" treneiro sie odwdzieczy za bezgraniczne zaufanie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działacze Avii bierzcie Myśliwieckiego - dobry chłopak tylko w Motorze nie dali wiecej pograć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I nie zapomnijcie o Ulicznym!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aviak, widać od razu że nie jesteś kibicem Avii. Dowcipniś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Białka, to ciekawi mnie jego zdanie. Jeśli da z siebie wszystko, to będą z niego ludzie. Jeśli zacznie jak wiosną, to będzie dno. Mam nadzieję że Avia sprowadzi wreszcie jakiegoś skutecznego napastnika. Póki co to ogólnie jakoś mizernie to wszystko wygląda. Boisko jesienią zweryfikuje wszelkie niejasności i krytykę, ale patrząc na sprowadzany "szrot " to 10te miejsce będzie dobre. Szkoda, bo marzy mi się powrót do sezonu 2005 /06. A jeszcze bardziej 1996 /97. Jestem cierpliwy, choć fakt trochę smutne czasy nastały dla Avii i wogóle piłki nożnej na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...