Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwa transfery Avii Świdnik, trzeci w drodze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2020 r. o 10:31 Powrót do artykułu
Dobre wieści ze Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkretne wzmocnienia, jak na nasze lubelski warunki to naprawdę dobrzy zawodnicy. Dziwne że np. Motor nie zainteresował się nimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ile to mieszkańców Świdnika kosztuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Avia powinna wykorzystać szansę by w tym sezonie awansować do II ligi. Pierwszy raz od wielu lat jest taka szansa. Dlatego współpraca między władzami miasta a sztabem szkoleniowym powinna być jeszcze bardziej zaciśniętą. Myślę że tym konkretnym wzmocnieniem powinien być środkowy obrońca Człowiek doświadczony który dałby spokój w tyłach a jednocześnie umiał poukładać formację obronną. Bolączką tej drużyny jest to że dużo traci bramek i brak koncentracji w ostatnim kwadransie meczu. Poprawić skuteczność oraz wyeliminować te dwa mankamenty a w Świdniku mogłaby zagościć II liga już w przyszłym sezonie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrzebny obrońca? Czyżby tonący "brzytwy" się chwytał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też przyszedł do głowy Tomek Brzyski jako ten 'trzeci', kto wie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tym trenerem będzie ... Złomańczuk, a nie żaden trener do bramkarzy. Mydlenie oczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł to talent jak na nasze lubelskie warunki. Nie wiem i nie dochodzę czemu nie zrobił kariery wyżej, ale życzę powodzenia. Byłem sąsiadem Pawła, graliśmy razem na podwórku, nie zapomnę jak młodszy od nas o 5-6 lat ośmieszał nas wielokrotnie. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obstawiam Świecha badź Tadrowskiego ze Stali Kraśnik tam odmładzają podobno zespół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę,że będzie to jakiś obrońca z Chełmianki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę,że będzie to jakiś obrońca z Chełmianki.
 Biorąc pod uwagę że cały trzon Chełmianki dostał wolna rękę w szukaniu nowych klubów to jest wielce prawdopodobne. Mam nadzieję że przyjdzie Wołos 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co tu wzmocnienia, i tak nic im nie grozi, dać więcej na siatkę, tu awans bardziej prawdopodobny, i myśleć szybko o budowie hali bo widzę że temat dopuszczony zostal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalinowski wolny a Wy mówicie że nie ma trenerów bramkarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olać ta kopanine na 4 poziomie, gdzie przyjeżdżają jakieś wiesniaki z moturu, jaskowic i innych wolek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Paweł za lata w CHełmiance. Będziesz mile wspominany. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ze Macek odszedł to akurat wzmocnienie . Teraz niech w Zamościu się z nim męczą. Co to za filozof a zdania nie umie sklecic taki prostak . Jak on skończył jakieś kursy? Pewnie gdzieś w Kielcach bo tam wystarczy byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej dać kasę na WOŚP niż na haratanie w gałę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest szansa powalczyć o miejsce na pudle, niezła ekipa , dobra atmosfera. Jeszcze tylko pomóc w lidze rezerwom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po wuj to wzmacniać, i co komu daje tzw miejsce na pudle, czy 3 czy 11 miejsce żadna różnica, skupić się na siatce i tam awansować a te kopacz niech se tu kopia gdzie kopia i tak nikt tego nie ogląda pomimo że za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***facebook.com/107972023246569/posts/474630596580708/ - Hetman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...