Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Działacze z Zamościa wierzą, że Hetman zagra na wiosnę

Utworzony przez wasia, 13 marca 2010 r. o 07:39
SZKODA BY BYŁO TEGO ZASŁUŻONEGO KLUBU UKRAIŃSKIEGO !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasia napisał:
SZKODA BY BYŁO TEGO ZASŁUŻONEGO KLUBU UKRAIŃSKIEGO !!!!
Uważaj na literówki, zamiast S winno być D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co ma grac, ze by się tak szmacię jak motoryna brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden z poprzedników prezesa Pizonia nie może się z nim równać w bajerowaniu opinii publicznej. Może w końcu redaktorzy będą zadawać prezesowi konkretne pytania, żądając KONKRETNYCH odpowiedzi: co zrobił, a czego nie? z iloma prezesami firm się spotkał? z iloma wierzycielami się "ułożył"? wreszcie dlaczego jeszcze zespół nie trenuje? itd. Bo ja odnoszę wrażenie, że prezes Pizoń dużo i pięknie gada, używając ogólników i banałów, a niewiele robi. Czyżby chciał wylansować swą osobę w roku wyborczym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha. Autentycznie. 3 tygodnie temu dostali licencję a treningów nie wznowili, mało tego, pojechali do wawy po przedłużenie ważność licencji na 3 dni przed startem ligi. ZA CO !!!!! Bez spłacenia ZUSU, bez składu na ligę... KOMPROMITACJA! Pan Pizoń może mydlić oczy młodzieży szkolnej ale nie mi kibicowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie dziwie ,ze zarżadzały klubem osoby nie mające pojęcia o zarzadzaniu , oraz o finansach. Dziwię sie też że miasto rozwaLA klub z 90 -cio letnią tradycją, nie proponując młod\ieży zadnej alternatywy do piłki noznej. Dziwię sie też ,że miasto nie szuka możliwości uratowania klubu, nie szuka sponsora strategicznego, ani też nie myśli np. o prywatyzacji klubu????!!! Tak , tak sytuacje takie mają miejsce na zachodzie Europy i u nas tez można tak funkcjonowac. Myślę ,że dla dobra klubu, miasta, młodziezy powinno sie klub uratować wprowadzić zarząd , który będzie miał za zadanie wykonanie tych założeń. Pamiętajmy ,że piłka nożna to znakomity sposób promocji regionu, miasta m, więc korzystajmy z tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...