Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Euro 2020. Polska - Słowacja 1:2. Fatalne otwarcie Biało-Czerwonych

Utworzony przez Tuco_Ramirez, 14 czerwca 2021 r. o 20:04 Powrót do artykułu
... to była walka gołej doopy z batem - inaczej mówiąc DZIADY część pierwsza !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem czemu ktoś mówił, że Słowacja jest najsłabszym zespołem naszej grupy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu żeby przykryć słabość naszej reprezentacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko przeżyć lanie od Hiszpanów potem od Szwedów i będzie można udać się na zasłużony urlop a Zibi zajmie się szukaniem następcy Sousy tylko żeby nie mieszał do tego wiary bo Sousie to nie pomogło nawet Święty JP2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes Jarosław na trenera reprezentacji on to dopiero zmotywuje naszych kadrowiczów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czym tu się podniecać, goście grają za kasę a naiwni się podniecają że dostają baty. Skoro słabo płacą to czemu mają się chłopaki przemęczać. A może jeszcze biorą udział w eksperymencie medycznym to wtedy zawał albo wylew gwarantowany jak za szybko biega albo jest na słońcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowacja - 5,5 mln mieszkańców.... Polska - 40 milionów .... - PZP(R)N steruje piłką, jak za komuny... działacze do wyp w kosmos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIAŁACZE PZPN - boniek 65 lat, kulesza - 58 lat, nowak - dinozaur... Padewski - 61 lat, kożmiński - 50lat, ....  za co oni wszyscy biorą tyle kasy ?????    PZPn.pl/federacja/struktura-organizacyjna/struktura-zarzadu-pzpn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem czemu ktoś mówił, że Słowacja jest najsłabszym zespołem naszej grupy...
 Bo pomijał Polskę. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...