Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

GKS Bogdanka – ŁKS Łódź 1:2, przegrali wygrany mecz

Utworzony przez drylownica, 2 kwietnia 2011 r. o 20:55
Szanowny autorze, zauważyłem tutaj podteksty rasitowskie(i niestety chodzi o znęcanie się rasy czarnej nad białą)... i zastanawia mnie tylko z jakich to pestek wydrylował gracz Bogdanki zawodników ŁKS? zanim coś wstawisz przeczytaj ze zrozumieniem co napisałeś....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smierdzi fryzierem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentarze po meczu http://vpp59.GoURL.pl Śmiać mi się chce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile wzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oni ile meczy kupili,teraz wszystko się mści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY! ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia łach po karierze i zjebki w pzpn mecz odbije sie głosnym echem po kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sedzia to Jarosław Chmiel z warszawy pamietajcie to i cisnijcie nim w calym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie sedzio dlaczego pan nie umie przyznac sie do błedu bo co ze za panem stoiPZPN i Mazowiecki Zwiazek Piłki Noznej .Pan tymi decyzjami okrada społeczestwo od podstawowej sprawiedliwosci oraz okrada pan zawodników z Premmi dla nich i rodzin .Zreguły spokojny Czech Pesir mowi panu a pan daje czerwona kartke ,jaka opinia toczy sie za panem w Czechosłowacji ze sedziowie z Polski moga wszystko ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ podczas meczu z ŁKS było trochę błędnych decyzji sędziego, pojawił się jakiś drugi obserwator z PZPN, który wchodził do szatni sędziów i ponoć ingerwał w ich pracę to dziwi mnie fakt dlaczego zarząd Klubu nie złoży skargi do PZPN tylko przekazuje nieoficjalnie informacje na stronę kibiców i podjudza ludzi. Żeby to zrobić to trzeba reprezentować jakiś poziom. Znać sie na piłce. Przede wszystkim mieć chrakter a nie chować sie za plecami innych. Jestem kibicem Górnika. Byłem na meczu i widziałem co się działo. Wystarczyło tylko strzelić druga bramkę i byłoby po meczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...