Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna będzie grać na Arenie Lublin? Kibice grożą (LIST)

Utworzony przez zztop, 31 marca 2015 r. o 11:01
Faktycznie Zarząd Klubu nie panuje nad sytuacją. Co zrobić aby utrzymać się przy korycie? Skręcić w lewo a może w prawo? A może schować głowę w piasek ? Rozliczenie nie da się uniknąć. Nieprzemyślane transfery. Brak szkolenia młodzieży. To widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy ostatnie posty to chyba młody bojowni poJEBÓW. Czy wam się już całkiem we łbach poprzewracało ? Czy wasza polska zjednoczona partia złodziejów myśli że jak za komuny każda dyrekcja i zarząd z wami towarzysze ? Ty sie chłopak martw co tu wymyśleć żeby szoguna na emeruture nie posłali i waszych aparatczyków w pizdu na taczkach w gnojownik nie wywieźli. Ludziom już zbrzydł ten bełkot TVNów i te wsze wciąż rosnące sondaże i Polska racjonalna z barem mlecznym z milionową karą za przyprawy w potrawach. Do Korei Połnocnej sku***syny wyp.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Kibicem Górnika i jak czytam te posty ze Świdnika o wieśniakach z Łęcznej czy też piłka w dużych miastach - opcja lubelska to mi się krew burzy.   Po pierwsze - Klub gra tam gdzie ma stadion - Górnik Łęczna ma stadion w Łęcznej i tak musi pozostać.   Po drugie - skąd pewność o komplecie na Arenie Lublin w przypadku występów Górnika z T-Mobile Extraklasie? Popatrzmy na obecną frekwencję Motoru i popatrzmy na nowo otwarty stadion w Białymstoku - pierwszy mecz komplet a ostatnio już tylko 60% zapełnienia. To samo byłoby w "WIELKIM"  Lublinie...........   Po trzecie - dlaczego nie ma w tym tamacie jakiegokolwiek wywiadu? Z tego co czytam i słyszę ani kibice Górnika ani Motoru nie chcą występów Górnika w Lublinie - kto więc będzie kibicował?   pytań jest wiele......   Jedno jest pewne - NIE DLA GÓRNIKA W LUBLINIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupełnie niepotrzebna wojenka między kibicami. Jestem z Lublina i uważam, że to miasto stać aby któryś z zespół lubelskich awansował co najmniej do 1-szej ligi. Jest stadion, są kibice, są firmy, powinni pojawić się poważni sponsorzy, zresztą można sprzedać cegiełki, akcje, obligacje. Z drugiej strony nic by się chyba złego nie stało jakby GŁ zagrał gościnnie np. raz na rundę w Lublinie.Ja na pewno bym poszedł, bo ja kibicuję wszystkich lubelskim drużynom: Motorowi, Lubliniance, Górnikowi i Avii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda - obłuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Krasnegostawu.Na Górnika jeżdżę od lat 2000....Jeśli Górnik będzie rozgrywał swoje mecze w Lublinie to moja noga tam nie postanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka gościnna runda w Lublinie!? Chłopie o czym ty piszesz?! Skoro Lubelakom tak się chce ekstraklasy to niech przyjeżdżają do Łęcznej....Nie dla Górnika w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro w Łęcznej sam zagraniczny szrot, to niech sobie grają nawet na Wyspach Owczych. Od kiedy w Łęcznej nie ma piłkarzy z Lubelszczyzny, nie chodzę na mecze, nie oglądam w TV, nie wyrażam głębszego zainteresowania. Stop zagranicznemu zaciągowi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezdze na mecze Łecznej z Krasnobrodu jesli mecze bedą przeniesione do Lublina mnie tam nie zobaczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę na każdy mecz do Łęcznej 60 km w jedną stronę, jestem na każdym meczu, wy z Lublina macie tylko 25 km do Łęcznej i to dla was jest problem? Żyjemy w czasach gdzie każdy ma auto więc wsiadasz i jedziesz, a po drugie macie tyle Łęcz-transów że i samochodem nie musicie jechać. Drugą sprawą jest to że jeżeli komuś nie chce się ruszyć dupy tylko siedzieć na kanapie to już jest jego sprawa, niektórzy stali się tacy wygodni że najlepiej żeby mecz przyjechał do nich a nie na odwrót. Podsumowując do Łęcznej na mecze Górnika będę jezdził a do Lublina nie bo Górnik jest w Łęcznej a nie w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik jest mi obojętny od dziecka chodziłem na Motor żużel-piłka, pamiętam ekstraklasę. Prawdziwy kibic zawsze będzie kibicem niezależnie od ligi. Tak jest na całym świecie gdzie dopinguje się całymi rodzinami swój klub. To że Motor gra jak gra od lat to nie wina tylko kasy ale przede wszystkim dojenia kasy z miasta przez ludzi nominowanych do niby zarządzania klubem. Wszystko za przyzwoleniem głównego akcjonariusza.Ostatnim prezesem Motoru który chciał był Furman i teraz może Leszcz. Przez lata wydano grube miliony nie wiadomo na co. Zamiast tyle dać na stadion należało robić to mniejszym kosztem a 30 baniek rzucić na 10 boisk dla młodzieży z bazą, przekształcić Lubiniankę w  klub typowo młodzieżowy tak jak działa to w Białymstoku gdzie zdolna młodzież zasila Jagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy Tylko "Nie dla Górnika w Lublinie", Patrzycie na to jak typowy szary kibic który nie widzi nic poza piłką! już dawno drużyny piłkarskie to nie kluby sportowe a prężnie działające firmy.. i jak każda firma potrzebuja zysków! macie świadomość jakie pieniądzę są potrzebne do utrzymania takiego klubu? Wsparcie finansowe Miasta Lublin jest niezbędne by ten klub mógł na dłużej utrzymać się w ekstraklasie.. inaczej skończy się tak jak przy ostaniej wizycie Górnika w najwyższej klasie rozgrywkowej.. otwórzcie oczy bardziej szeroko i nie krytukujcie pomysł tylko na podstawie własnego widzi misie, Jesli Lublin ma wesprzeć finansowo klub to jasne ze za to również mu się coś należy.. nie mówie tutaj o wszystkich meczach.. zacznijcie myslec bardziej perspektywicznie i o klubie a nie o sobie.. chyba ze nie zalezy tutaj nikomu na tym trwał on w Ekstraklasie. ze sportowym pozdrowieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A lublin z zukiem na czele nazywasz metropolia? Czlowieku, sloma z butow ci wystaje bardziej niz tym politykierom z ratusza ktorzy gdzies maja dobro mieszkancow tego zascianka.
Dokładnie od pewnego czasu i właśnie dzięki Panu Zukowi, w pełni mogę nazwać Lublin metropolią a Łeczna miastem-osiedlem sypialnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezdze na mecze Łecznej z Krasnobrodu jesli mecze bedą przeniesione do Lublina mnie tam nie zobaczycie.
A kogo to obchodzi ,już wszyscy tam płaczą z tego powodu a ciebie od 2 w nocy jeszcze trzyma czy utrwalasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie Zarząd Klubu nie panuje nad sytuacją. Co zrobić aby utrzymać się przy korycie? Skręcić w lewo a może w prawo? A może schować głowę w piasek ? Rozliczenie nie da się uniknąć. Nieprzemyślane transfery. Brak szkolenia młodzieży. To widać.
Następny fachowiec się znalazł i krytykant a przypomnij sobie kto wprowadził  Klub do EXTRA KLASY znawco !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super by było gdyby Gòrnik grał w Lublinie. Takie duże miasto i nie me piłkarskiej ekstraklasy... Są tylko patole z Motoru-żal na to patrzeć a poza tym strach tam iść. Na ekstraklasę w lublinie wiele osób chętnie pójdzie, bo dojeżdżać do Łęcznej nie każdy może i chce. A ten list olać-wielkie halo jak kilku ortalionów zabraknie na meczu...
hahaah bez jaj co to za kibic i fan piłki któremu nie chce się podjechać 25 km na extra klasę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do cwełma z nimi najlepiej albo do wierzbicy ich dajcie. wieśniaki jedne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny fachowiec się znalazł i krytykant a przypomnij sobie kto wprowadził  Klub do EXTRA KLASY znawco !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Faktycznie zarzad nie panuje nad sytucja: spłacił długi wrócił do nazwyawansował do ekstraklasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...