Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna chce przyciągnąć na stadion więcej kibiców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lutego 2019 r. o 20:03 Powrót do artykułu
Od lat jeździłem na Gornika ale dopuki jest trener Smuda Ja i moje dzieci nie przyjedziemy na mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dobre wyniki wiecej kibiców na stadionie a na koncu Awans to są AGUMENTY otym wie każdy kibic i działacz a trener ????nie wiem czy tylko posada i kasa się liczy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heheheh.... Śmieszny jesteś. Nie przyjeżdżają nic klub nie straci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat jeździłem na Gornika ale dopuki jest trener Smuda Ja i moje dzieci nie przyjedziemy na mecz
 Spoko Franek mówi że tylko zartowal że ci wali spod pachy także wpadajcie :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zobaczycie już w pierwszym meczu jakim fachowcem jest Smuda, porażka lub wymęczony remis i tak całą runde... Niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja noga w Łyncny więcej nie postanie . Wasze miejsce jest w okręgówce wieśniaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki Górnik nie wróci na Arenę nie będę chodził na Górnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętnie skoczę na meczyk ale tylko jeden warunek bilet gratis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mam kupiony bilet postaram się być na każdym meczu, każdy oczekuje od klubu a sam nic nie robi , jak górnik przegra przy komplecie publiczności to wtedy jest problem, wiec dajmy coś od siebie i na stadion ⚽️ Więcej kibiców więcej sponsorów lepsi piłkarze i gra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście rolniczyny w pole Orac plewy a nie na stadiony i tak nie rozumujecie co jest grane wy dobrze się czujecie na tyrajac zaa grosze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilizm i zazdrość przemawia przez niektórych na tym forum. Ale cóż, Polak ma taką naturę, że skoro sam nie ma to i drugi też mieć nie może. No bo jak... żeby ktoś miał lepiej jak Ja... To jest właśnie jedna z wielu tradycji Polaka... Zbesztać i z błotem zrównać... No nic puki co Górnik się odradza i to Was boli... Tylko że nie piszą tego prawdziwi kibice tylko zwykli Janusze którzy potrafią swoje żale wylewać.... Przyjdź popatrz podopinguj, a jak Ci sie nie spodoba to w tedy bedziesz mógł krytykować. 03.03 godz. 13:05 Stadion Górnika Łęczna ul. Jana Pawła 13.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to akcja :wszystkie wiochy na Łycną!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich kibiców jak ty i twoje dzieci nam nie potrzeba tylko szkoda mi tych dzieci że mają takiego tatusia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co ludziska... 1000 karnetów na Górnik pękło. Jedziemy panowie i panie oraz dzieciaki. Pokazmy wszystkim Januszom że Górnik też ma dla kogo grać i sa ludzie którzy są z nim na dobre i złe... W Górnik Wierzymy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam do Łęcznej 88 km i tez kupiłem karnet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...