Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna – Cracovia 0:0

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 lipca 2016 r. o 19:17 Powrót do artykułu
do Łęcznej 5 tys tak bo czuli atmosfere czuli stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk myslal że uratuje cztery litery frekfencją z ekstraklasy a tu porazka. Chyba trzeba bedzie oddać unijne srodki z dofinansowania budowy stadionu :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowali madrzy ludzie ,bo po nich przyjda tacy co wybuduja 15000 pomnikow i kosciolow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daj spokoj z dotacja juz przeszlosc grudzien 2015
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze, będzie coraz więcej. Górnik gra fajną piłkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie więcej jak wezmiesz ze sobą kolegów z gimnazjum.tylko barw Barcelony nie zapomnijcie!!!hehe.Ja się pytam kto za ten cyrk płaci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja płace - ryl z lublina.na wiosce tylko 3 liga, po co wyżej?  a byłem z rodzina na 1 meczu i teraz i bede na nastepnych.  gornik spadnie, co jest naturalne, za 2 lata derby z motorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weszlo.com Czy oglądaliście kiedyś wydarzenie tak nieciekawe, że do gry postanowiły wkroczyć siły wyższe i powiedzieć: panowie, do szatni i przemyśleć parę spraw? Jeśli nie, a dzisiaj jakimś cudem śledziliście starcie Łęcznej z Cracovią, to możecie już tę życiową przygodę odhaczyć. Ktoś u góry się wkurzył, spuścił na Lublin potężne wiadro wody, byleby tylko mieć chwilę spokoju od piłkarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To plac dalej buahahaha a derby to są na Służewcu .Tył z lbn-normalnie Sampdoria zenua buahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płace bo mnie stać, ogladam bo lubie. lęczna? co to? 4 liga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 9 kolejce przewiduje 3 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 14 ide na mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a piwo mozna kupic czy jeszcze nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plac i placz:D.Po co na kopalni pracujesz przecież to taka wiocha i nie ma drużyny nawet w 5 lidze?szczekasz dużo w necie a pewnie piz. .a w świecie.bez odbioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie jeszcze 10000 tysięcy widzów bo papier lub monitor komputera wszystko przyjmie.Niecałe 3000 widzów ale widze że Dziennik i Kurier sami zawyżają frekwencje,żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę, tutaj wasze 4 tysiące na tym video, więcej chyba nie trzeba mówić... :) ***s://twitter.com/pawelbalcerek?lang=pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kibicem byłem na meczu i będę na każdym . Mieszkam w Łęcznej i nie ma problemu. Kupuje bilet w kolporterze. Przynajmniej jestem z drużyną. Nie ma ultrasów trochę smutno ale jestem z chłopakami. Nic nie zmieni decyzji gry na arenie i tak bedzie. Górnik Leczna Lubelszczyzna jest Ci wdzięczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin nie bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie byly fajne zespoly gralismy w TKKF na treningowych Lublinianki niezapomniane ZRYW Abramowice, Opętani Mełgiewska ,Real Kosminek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamieta ktos inne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...