Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna – Cracovia 0:0

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 lipca 2016 r. o 19:17 Powrót do artykułu
Moje ognisko sportowe TKKF Motor także uczestniczyło i niezapomniany nasz prowadzący pan Andrzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba napisał:
Jestem kibicem byłem na meczu i będę na każdym . Mieszkam w Łęcznej i nie ma problemu. Kupuje bilet w kolporterze. Przynajmniej jestem z drużyną.  Nie ma ultrasów trochę smutno ale jestem z chłopakami.   Nic nie zmieni decyzji gry na arenie i tak bedzie. Górnik Leczna Lubelszczyzna jest Ci wdzięczna.
Pamiętaj aby w następną sobotę pojechać do Niecieczy jak taki kibic z Ciebie i tyczy się to takze Januszy co tak "kibicują", że jest atmosfera na stadionie jak na pogrzebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Niecieczy przed telewizorem bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pojedzie na Targeo.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kubuś tylko jak cię namierzą to będzie ciężki wp.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsh daj spokoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kubus jezdzi na mecze wyjazdowe Gornika............................do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczyo przy kasach kilku panów dość skromnej postury z napisami "Ochrona" i zabrakło już pseudobohaterów- nieudaczników, co by zablkowali kasy jednogroszówkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedali 2863 biletów a przyszło ponad 4000 tys. Czyli co 1300 weszło za darmo??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos cos wie legia wybiera sie do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co blokowac jak jest ch....................nia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tam 4 tys ..a dla kogo ten wywiad..dla telewizjii 10000 bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuu przegrana zarzadu Łecznej jak tak zrobili jak piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wstyd na całą Kraj Jak długo jeszcze Zarząd Górnika s.a będzie zarządzał klubem doprowadzi do ruin klubu. A z tą frekwencją to grubo polecieli 4000 chyba przed tv, najlepiej skorzystał chyba canal+ na tym że Górnik gra na Arena Cyrk, boisko po deszczu nie odprowadza wody czyli płyta boiska ma bardzo twarde podłoże, Dziś Aqva park był, czy jak kto woli basen, kiepski start Arena. Po dzisiejszym meczu, Spółka.s.a powina podać się do dymisji i się nie ośmieszać z tym super pomysłem gry na Arenie, po piłkarzach widać że źle się czują na tym stadionie.
nie byłeś trolu na meczu to po jakiego się wypowiadasz. Trybuna czerwona była cała zapełniona, tylko nie widać jej w TV. Na zielonej jak są mecze po południu to strasznie słonce pali w baniak dlatego wiekszość wybiera czerwoną. Po takiej ulewie odprowadzenie wody z boiska spisało się bez zarzutu. Po kilkunastu minutach nie było już kałuż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eeeej ty nawet nie wisz na jakiej trybunie siedziales czerwona hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze na I siedziales czy na H a może na F ale myśle że vip
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kużwa czerwona to goście przepraszam kibica Cracovi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do alf:słońce to już Cię dawno spalilo w baniak :D. Teraz Nieciecza,jedź tam,ratuj ekstraklase!a przy okazji wplacaj kasę buahaahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***motorlublin.eu/wp-content/uploads/2015/09/arena-lublin.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slyszalem wczoraj na meczu, ze kibolstwo groszowe z Lecznej jedzie do Niecieczy blokowac tamtejsze kasy! Brawo to swietny pomysl!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...