Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Patałachy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Górnik tak trzymać i jeszcze tylko pół roku a wrócicie spowrotem do pierwszej ligi bo ani prezes zadowolony z siebie ani dyrektor sportowy nie robią nic żeby poprawić sytuację Dziwne jest to że działaczom nie przeszkadza że mają najgorszy klub w ekstraklasie bez widoków na poprawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli już wszystko jasne: Łęczna spada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę fuksem się dostali ale chyba się skończy na jednym sezonie, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż w tym sezonie Górnik prawie w każdej kolejce musi uznać wyższość rywali ale małym plusem jest to że różnica punktowa po między grupą zainteresowanych utrzymaniem klubów nie jest duża więc jeżeli prezes raczy wysupłać trochę grosza a Nikitović dobrze wydać (w co wątpię) na wzmocnienia to jeszcze się tli promyk nadziei na utrzymanie a że obaj są siebie warci to panowie nie wykorzystają tej okazji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po meczu w pewnym miejscu przy klubie było słychać głosy że dwie osoby wyleci z Górnika.... To są słowa osób związanych z kopalnią i raczej mają coś do powiedzenia.... Panowie trzymam Was za słowo!!! Tyle że ja bym dorzucił jeszcze jedno paza Kieresiem i Sadczukiem jeszcze Nikitovic.!!!! Oby jak najszybciej do tego doszło. ... I postawcie na młodzież bo dziady z obrony nic nie potrafią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibiców z Zabrza przyjechało chyba więcej niż dla zarządu Górnika Łęczna przyszło miejscowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra, a teraz na poważnie!!!! Jestem w stanie zainwestować w Górnik na początek już w zimowej przerwie 5 mln. zł. ale mam tylko jeden warunek. Usunięcie z klubu kilku osób które ewidentnie szkodzą i minęły się z powołaniem... Nie ukrywam że kontrakty z co najmniej 5 zawodnikami rozwiązać trzeba natychmiast... Ale to już moja w tym głowa jak to zrobię.... Moi prawnicy zrobią to bez szkody dla klubu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...