Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna gra dziś pierwszy mecz na Arenie. Bonin: Liczymy na kibiców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2016 r. o 07:59 Powrót do artykułu
To że w Lublinie jest nowoczesny stadion to nie powód do wstydu, a do dumy. Chciałbym Motoru przynajmniej w 1 lidze, a Lublinianki w 2 czy 3, gdzie ten klub by wychowywał młodych piłkarzy.  Ale to moje marzenia. Na razie mamy to co mamy, ale trzeba dążyć by było lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
tylko buraki żuka pójdą na ten mecz, kibice górnika i motoru mają w d...złodziei  z ratusza
na pisuarów w ortalionach to szkoda klawiatury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybieramy sie na mecz cala grupa! A i lejemy na garstke pseudo kibicow! Zaden bojkot nas nie rusza! BRAWO Gornik! BRAWO Lublin! Liczy sie dobra pilka! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiel w eurosporcie obejrzec !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kumplami i dziećmi idę dzisiaj na mecz :) przynajmniej patologii i bluzgow nie będzie na stadionie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spierd***aj patolu ***y !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Januszem i bede dzisiaj z moimi kumplami Januszami na meczu :) łyso wam patole ????:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gustaw J napisał:
do mieszkaniec- żuk ma  w d..pie Motor już rozwalił żużel ale że ludzie zaczęli jechać po nim to rzucił ochłapy na Motor, i nie jestem żadnym pisorem  buraku PO-je..ny  , było czytać trochę jak żuk chce górnika Łęczna do Lublina ściągnąć bo na arenę ludzie nie chcą chodzić a  dotacje z unii by musiał oddać za budowę stadionu
Macie neta na abramowickiej???JAkie dotacje (już dawno po fakcie), jakie żużel rozwalony, większych bzdur już dawno nie czytałem. Muszą leki chyba zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu cię nie było wierny kibicu w Chorzowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W następnym sezonie będzie juz grała nowa drużyna: bogdanka lublin. Zakład? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strejlau napisał:
W następnym sezonie będzie juz grała nowa drużyna: bogdanka lublin. Zakład?
Jako, że władzom Lublina, poprzez osobę byłego szefa jednej z miejskich spółek, bliżej do węgla o kangurzym posmaku obstawiam nazwę "Bumerang Lublin"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto poważny pójdzie na mecz gdzie dziurę Łęczna przenieśli do Lublina to tylko ciotka na takie cos w Lublinie może isc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LIMIT WIDZÓW OD KTÓREGO BYŁ UZALEŻNIONY ZWROT DOTACJI UDZIJNYCH JUŻ DAWNO ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY WIĘC CI CO CIĄGLE O TYM PISZĄ NIECH DADZĄ JUZ SPOKUJ BO PIER...OLA ZWYKŁE GŁUPOTY. BYŁO UZ O TYM PISANE WIELOKROTNIE. W GŁÓWNEJ MIERZE PRZYCZYNIŁ SIE DO TEGO MOTOR Z FREKFENCJĄ ZBLIŻONA DO GRAJĄCEGO W EKSTRAKLASIE GÓRNIKA. KIBICE Z LUBLINA CHCĄ OGLĄDAĆ SUKCESY SWOJEJ DRUŻYNY I JEJ DOPINGOWAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ciota może na takie cos pójść nikt z Łęcznej na bank nie przyjedzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddamy unijne pieniądze na budowę areny lublin? potrzeba 361 tys. widzów i co? nagle ozdrowiało?? poczytajcie artykuł z 2015 roku a później mówcie o spełnieniu wymagań!!!!!******dziennikwschodni.pl/lublin/oddamy-unijne-pieniadze-na-budowe-areny-lublin-potrzeba-361-tys-widzow,n,1000163536.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciota to ty jesteś ,ja jestem z Łęcznej i właśnie jadę na mecz z ekipą. Wypowiadaj się za siebie buraku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIBICLBN napisał:
LIMIT WIDZÓW OD KTÓREGO BYŁ UZALEŻNIONY ZWROT DOTACJI UDZIJNYCH JUŻ DAWNO ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY WIĘC CI CO CIĄGLE O TYM PISZĄ NIECH DADZĄ JUZ SPOKUJ BO PIER...OLA ZWYKŁE GŁUPOTY. BYŁO UZ O TYM PISANE WIELOKROTNIE. W GŁÓWNEJ MIERZE PRZYCZYNIŁ SIE DO TEGO MOTOR Z FREKFENCJĄ ZBLIŻONA DO GRAJĄCEGO W EKSTRAKLASIE GÓRNIKA. KIBICE Z LUBLINA CHCĄ OGLĄDAĆ SUKCESY SWOJEJ DRUŻYNY I JEJ DOPINGOWAĆ!!!
Dokładnie. Temat odgrzewają klakiery z "dobrej zmiany" i nikt inny no bo w końcu trzeba na siłę próbować udowadniać, że budowa stadionu to niewypał, mimo iż co tydzień na nim jest albo jakieś mecz albo koncert albo event innego rodzaju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt z Łęcznej nie przyjdzie? ja przyjadę, z rodziną. wiec nie wypowiadaj się tylko w swoim imieniu. co do widzów i dotacji - tak, to już spełnione jest wiec po co do tego tematu jeszcze wracać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzik. Po co Ci ekipa na rodzinny? Żeby popcorn podjadali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie wychodzimy na mecz 10 osob :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...