Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna jutro o 18 gra z Lechią na Arenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 lipca 2016 r. o 14:15 Powrót do artykułu
I masz kolego rację kto chcę niech protestuje, ja na górnika chodziłem jeszcze za czasów trybuny ziemnej, (pucharowy mecz z Lechem i stadion pękający w szwach piękne wspomnienia), chodziłem też jak zmienili nazwę na Bogdanka mimo że byłem przeciwny temu,ale komu miałem zrobić na złość nie przychodząc prezesowi, działaczom,czy piłkarzom? myślę że wtedy nawet jak by przychodziło i 10 osób to i tak to nic by nie zmieniło tak samo będzie w tym przypadku "Psy szczekają karawana jedzie dalej". Jeżeli ktoś chce protestować proszę bardzo żyjemy w państwie demokratycznym i każdy może wyrażać swoją opinie,ale błagam nie zniechęcajcie ludzi do przychodzenia na stadion, bo gracie tym przeciwko swoim zawodnikom,decyzję zapadły na górze i nikt na to niema wpływu. Ja tam jako "pikol" "Janusz" i jak tam chcecie jeszcze mnie możecie nazwać jutro się melduję na "Arenie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor? Motoru dawno nie ma - jest Spartakus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Silverfox napisał:
I masz kolego rację kto chcę niech protestuje, ja na górnika chodziłem jeszcze za czasów trybuny ziemnej, (pucharowy mecz z Lechem i stadion pękający w szwach piękne wspomnienia), chodziłem też jak zmienili nazwę na Bogdanka mimo że byłem przeciwny temu,ale komu miałem zrobić na złość nie przychodząc prezesowi, działaczom,czy piłkarzom? myślę że wtedy nawet jak by przychodziło i 10 osób to i tak to nic by nie zmieniło tak samo będzie w tym przypadku "Psy szczekają karawana jedzie dalej". Jeżeli ktoś chce protestować proszę bardzo żyjemy w państwie demokratycznym i każdy może wyrażać swoją opinie,ale błagam nie zniechęcajcie ludzi do przychodzenia na stadion, bo gracie tym przeciwko swoim zawodnikom,decyzję zapadły na górze i nikt na to niema wpływu. Ja tam jako "pikol" "Janusz" i jak tam chcecie jeszcze mnie możecie nazwać jutro się melduję na "Arenie".                                                                                                                                                                                                
Silverfox napisał:
*Górnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upudruj buźke aby wyjść ładnie na zdjęciach ...Na jakich?Bedziecie mieli ofijalną foto galerie na necie ,jak w komedii Bareji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rób sobie zdjecia moge ci i zad pokazac:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...