Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam pytanie Czy Nikitovič zaczął szukać Górnikowi zawodników na 1 ligę i nie takich co spuszczą zespół do drugiej ligi tylko spróbują powalczyć o powrót do elity i najważniejsze za wszelką cenę zatrzymać w Łęcznej Bartosza Śpiączkę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś ino mi się zdaje że powrót na stare śmieci dla trenera górników nie będzie należał do przyjemnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiliście we dwóch z DUMY LUBELSZCZYZNY pośmiewisko całej Polski...!!! wyjedźcie nocą może nikt was gwnem nie obrzuci... Ciekawe jakie czy będziecie mieli choć ciut HONORU żeby po meczu z Jaga porozmawiać z kibicami czy spielicie jak szczury do dziury... Dalej próbując z gwna kręcić cukierki. Mam nadzieję że polecą w waszą stronę konkretne pozdrowienia ze strony trybun... Frajerzy i pseudo działacze udający wybawicieli Górnika... Won jamy wonnnnn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...