Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna - Wisła Kraków 3:1

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 kwietnia 2017 r. o 20:40 Powrót do artykułu
***s://gifyu.com/images/zzz6.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super!!! Oby tak dalej! Gdzie jesteście "prawdziwi" kibice?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie jesteśmy ? W ŁĘCZNEJ! GÓRNIK TYLKO W ŁĘCZNEJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wasza przyspiewka prawdziwi kibice ze cyt. Jestesmy zawsze gdzie nasz gorniczek gra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trzy mecze i janusze będą chipsy i paluszki jeść przed tv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie gratulacje dla Górników Ł .Sympatycy piłki t . z Janusze i NORMALNI są DUMNI z Górnika jak gra w Lublinie gdzie na Arenie Górniczek kochany pokonał Legie Warszawe [1,73mieszkanców ] Wisłe Kraków 750 tys miszkanców ] Zremisowali w Poznaniu z Lechem 553 tys mieszkańców ze Śląskiem we Wrocławiu zamieszkuje 630 tys mieszkańców .Brawo Brawo Dzięki drużyna dzięki trenerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musieli kupić mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie sensacja tylko tydzień temu Wisła zapewniła sobie pierwszą 8mkę i przeszli obok meczu. Gdyby Górnik zagrał z kimś o coś to by dostał lanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie było wieśniaków pseudokibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Górnik, dobry mecz, fajna atmosfera na stadionie, sporo kibiców. Oby tak dalej, gra zdecydowanie bardziej ofensywna i wiecej emocji. Z taka gra mozna spokojnie myslec o utrzymaniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chciałbym aby po spadku Górnik dalej grał na arenie frekwencja pewnie była by jak w Różance
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest skandal żeby kibice Wisły Kraków stali na jednym sektorze z lubelskimi kibicami ubrani w barwy Wisły i krzycząc Wisła Wisła. Brakuje naszych hooolsów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy ilu krzykaczy będzie na nast.meczach bez rozdawania biletów buahaha.Wiesniakiem to jest ten co udaje mieszczucha a chodzi na klub"ze wsi".Zresztą o czym tu mówić,kupa dzieci mówi o atmosferze.Taka atmosferę robicie ze was cały kibicowski kraj olal i nie przyjeżdża na ten cyrk:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy co krytykują Górnik Łęczna za to i za tamto to zwykłe cioty a nie kibice. Może i na stadionie jest piknikowa atmosfera i kupę dzieci, ale przynajmniej są a prawdziwych kibiców nie ma i nawet lepiej bo i piłkarze Górnika też się na nich wypieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Piłkarski poker" nadal aktualny i to pomimo upływu lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smeagol co ty wiesz,gdsię byłeś jak Górnik grał ww 3 lidze?zgadne w domu oglądałeś mecz barcelonki.Nie pouczać kogoś tylko wylaczaj kompa i do lekcji.Górnik tylko w Łęcznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 3 lat po raz pierwszy obejrzałem mecz nażywo. przez przypadek. Jechałem koło stadionu, miałem chwilę na sobotni wieczór. Patrzę przez bramę. Widzę 0:0 na ekranie. Kolejka do kasy ponad 40 osób. Słyszę okrzyk gooool. Myślę, pójdę. Kolejka do kasy 5 osób. Chociaż na II połowę. Płace jak za cały mecz 30 zł. Sektor I. I nie żałuję. W 71 minucie wyrównanie, ale emocje były do ostatniej doliczonej minuty gdy Górnik strzelił na 3:1. Myślę sobie że to nie ważne że to zespół z Łęcznej. I smutno było gdy podano wynik że Motor wygrał w Rzeszowie a oklaski były jakop takie. Poczekajmy na derby w jednej klasie rozgrywek. Teraz bądźmy zawsze za naszymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naszymi ale u siebie!A nie na zesłaniu.A miejsce Górnika jest w Łęcznej!Co zresztą pokazuje calosezonowa frekwencja.Zawyzanie liczb i rozdawnictwo biletów ot marketing klubowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłkarze żebyś wiedział mają sami dość grania w Lublinie kto zorientowany to wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie gadanie o frekwencji na meczach Górnika jest już trochę nudne.Jak Górnik grał w Łęcznej gdyby nie przyjeżdżali kibice z Lublina to na trybunach by było 1000 osób.I 300 obrażonych kibiców nie ma się co napinać,bo na pewno nie pamiętają kiedy ostatnio na meczu w Łęcznej było 6000 tys. kibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...