Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna zaprezentował się swoim kibicom [ZDJĘCIA]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2020 r. o 22:35 Powrót do artykułu
Jestem dumny z Górnika. Prezentacja i ogólnie impreza na duży plus. Wreszcie klub ma Prezesa przez duże P. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impreza ekstra. Czułem się jak w ekstra lidze. Fajnie przedstawione zespoły od maluszków po „GÓRNIKÓW”. Kibice docenią i może zwiększą frekwencję na meczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pod wrażeniem prezentacji Górnika! Profesjonalnie i nie zapomnieli o licytacji dla Marcina Kuśmirka. Brawo Górnik! Brawo kibice! Teraz trzymam kciuki za awans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo brawo. Kibice jak zwykle nie zawiedli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilość drużyn, wszyscy ubrani w klubowe koszulki, dresy, mnóstwo dzieci i młodzieży. Aż serce rośnie! Dobrze zainwestowane pieniądze. Brawo LW Bogdanka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po tej imprezie, że w klubie dzieje się dobrze. Rozwój młodzieży, oby tak dalej.... powodzenia! Licytacje też były świetnym pomysłem. Kopalnia może spać spokojnie- pieniądze nie idą w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko nie może spać jest w takich emocjach. Czuje się jak prawdziwy piłkarz Górnika mimo, że ma dopiero 9 lat. I mógł przybić piątkę z Midzierskim. Dla organizatorów - wielkie DZIĘKI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Górnikowi coś dzieje się w Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I występ raperów był.Coś dla serca i dla ucha.Jestem pod wrażeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddciąć to badziewie od kopalni,niech się sami sponsorują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie moja 14tka???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módl się gościu żeby nie odcięli - kopalni od Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...skąd się bierz ew ludzkich głowach tyle agresji, jesteśmy Polakami, powinniśmy Siebi wzajemnie szanować, odbyła się fajna impreza, która łączy lokalną społecznoć "Małą Ojczyznę", wszyscy zadowoleni od dziciaków po rodziców, jakaś pomoć wyszła też z tego dla ofiary tragicznego wypadku - Marcina. Więc dlaczego to niszczy ktoś, każe coś odcianć, coś zabierać... co i komu chcesz chłopie zabra c odciąć, dałeś coś od siebie, że chcesz zabrać...? nie chcesz, nie przychodzisz..., ale uszanuj te kilka setek ludzi co się fajnie bawiło, patrząc na swoich pupili i na swoje dzieci. W przeciwnym razie nikt nigdy nie uszanuje Ciebie, wiedz o tym przypowieść o "karmie..." wiedz, ona wraca... Pozdrawiam wszystkich, Górnikowi i jego Kibicom życzę samych dobrych chwil.  Kiedyś mieszkaniec Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pracownik dołowy" albo masz tyle z dołem wspólnego co nic, albo jesteś jedym z tych wielkich lotników ze smietnika co przyszli jednak pracować na kopalni bo w ich cudownym przmyśle zarabiali psie pieniądze i teraz trzeba szczekać zza monitora bo w oczy nic nie powiesz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...