Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grad bramek w Łodzi. ŁKS zdeklasował Motor

Utworzony przez bea, 30 października 2009 r. o 21:50
hihot napisał:
Żmuda jak zwykle zawalił mecz. Z niego jest piłkarz jak z koziej d..y trąbka. Śmieszny piłkarz, kapitan i człowiek
ty cwaniaczku jak jestes taki madry i odwazny to powiedz mu to prosto w twarz a nie na forum sie rozpisujesz,smieszny to ty jestes netholsie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuje aby sie zebrać pod Ratuszem i porozmawiać z władzą Lublina nie daimy zginąć MOTORKOWI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motór z Lublina to najśmieszniejsza drużyna Trzymajcie się szybko biegacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla piłkarza, ale ile to już bramek padło przez niego a tym samym załatwiał nam mecze. I mogę powiedzieć mu to prosto w oczy, a to samobój a to karny, a to ręka.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy !!!! Jeżeli chcecie dobra Swojego miasta Lublina, to ratujmy Motor !!! On jest częścią Naszego Kochanego Grodu. Prezydent Miasta, Radni są naszymi przedstawicielami - muszą spełniać nasze żądania!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lojalny napisał:
Prezydent Miasta, Radni są naszymi przedstawicielami - muszą spełniać nasze żądania!!!
Hahahaah post roku w kategori zart:) Oni musza sie nachapac udawac ze cos robia, zrobic cos jak najmniejszym nakladem wlasnych srodkow zeby nie bylo ze nic nie robia i zniknac po 4 latach. Kolego wladza w tym kraju nic nie musi. Jedyne co musi to zrobic z ciebie, ze mnie i z kazdego dookola biedaka ciagnac z niego jak stara ku***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hi napisał:
Z całym szacunkiem dla piłkarza, ale ile to już bramek padło przez niego a tym samym załatwiał nam mecze. I mogę powiedzieć mu to prosto w oczy, a to samobój a to karny, a to ręka.....
a ja mam info ze twoj stary to psiarz,przyznaj sie:) wiesz kto nie popelnia bledow? ten co nic nie robi ...szanuj ludzi mendo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COS SIE CZEPIL PRZEMKA??? ZAPIEPRZA ZA DARMO ILE SIE DA,INSTYNKTOWNIE WYBIL PILKE REKA A TY GO OBWINIASZ ZA PRZEGRANA??? MOZE TRZEBA NAJPIERW KARNEGO TRZELIC I WYKORZYSTAC INNE SYTUACJE A NIE CZEPAC SIE CHLOPAKA! W KILKU MECZU NIE WYGRAJA,USZANUJ TO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robin napisał:
Bo nikt z Ratusza nię pamięta obrońcy Żmudy, Kalinowskiego broniącego zabójcze strzały Bońka, albo historycznego meczu o wejście do I ligi - Motor-Gwardia Warszawa. Czy ktoś dziś uwierzy, że na trybuny przy Zygmontowskich wchodziło wtedy 20 tys. widzów? Byłem, widziałem. Piszcie, co robić, by przywrócić legendę i wielkość Motoru.
Nikt nie pamięta i nie może pamiętać bo takiego meczu w Lublinie po prostu nie było. Nie wiem gdzie byłeś i gdzie widziałeś ale na pewno nie na Zygmuntowskich. Motor grał w sezonie 1979/80 decydujący mecz o awans z Gwardią w Warszawie, remisując zresztą 1:1. Pewnie pomyliło Ci się z meczem z Resovią bo rzeczywiście był to mecz u siebie po którym Motor zapewnił sobie awans do I ligii, no ale było to 3 sezony później. A jeśli chodzi o frekwencję to były u nas mecze o frekwencji dużo wyższej niż 20 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłkarskie Nadzieje- Motor Lublin zapraszają dzieci z klas zerowych oraz pierwszych na otwarty turniej piłki nożnej. Turniej odbędzie się 21 listopada w godzinach 8-15 na hali w Szkole Podstawoej na Felinie. Można zgłaszać się całymi druzynami, pojedynczo lub w kilka osób. W czasie turnieju będzie można zapisac się do drużyn PN Motor. Zapisy drużyn telefonicznie u trenera Konrada Pawelca - 509 080 666.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...