Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gutek odszedł z Lewartu. Wyniki sparingów czwartoligowców

Utworzony przez Ogarnięty w temacie, 24 lutego 2013 r. o 09:05
do duza glowa..........................duza glowa pust leb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stal jest drużyną o najniższej średnie wieku w całej lidze więc mam prośbę do pozostałych drużyn i sparingpartnerów DZIECI NIE WOLNO BIĆ więc nie znęcajcie się strzelając dużo bramek w jednym merczu. Byłoby to niemoralne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
do duza glowa..........................duza glowa pust leb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie , spokojnie podniecacie sie przegranymi STALI jak niewiem Poczekajcie do ligi i wtedy bedziecie mogli osądzać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mały penis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stal gra jutro z Alitem Ożarów ? Ciekawe czy pojadą czy znów odwołają? Jak odwołają to co teraz wymyślą? !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie , spokojnie podniecacie sie przegranymi STALI jak niewiem Poczekajcie do ligi i wtedy bedziecie mogli osądzać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna porażka Stali no niestety musimy sie do tego przyzwyczaic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla "dużego łuba" .Jest progresia, znów piątka ale do dwóch, tak trzymać . Trzeba kupć jeszcze z pięciu i powodzenia wszystko idzie w dobrym kierunku.Brawo stal, aby tak dalej.Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja kolejna 5 w plecy hehehe Nie ośmieszajcie tego klubu....ZARZĄD DO DYMISJI!!!! Wywalili GOSPODARZA klubu aż chłop sie w szpitalu znalazł z nerwów.... Bo szukają "oszczedności" , a tak naprawde chodzi o to żeby cos wiecej im kasy wpadało do kieszeni ...brawo PKS STAL ( czyt.PRYWATNY KLUB SPORTOWY)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze względu na prawiłowo prowadzoną politykę finansową klubu zarząd Stali liczy się z możliwością przeniesienia siedziby biura na pojedyńcze pokoje w Opolu Lubelskim przy ul. Owocowej nr 7. Dotychczasowe zobowiązania finansowe zarząd winien przeznaczyć na uprawę cebuli na pobliskich ogródkach działkowych. Może to być jedyna niespodzianka rundy wiosennej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIAZGA wrócił do stali heheh a tak sie zarzekał...za 300zł loda by zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że on zachował się jak bohater, patriota i żadne pieniądze tu nie mają znaczenia. Miał propozycje od bogatrzych klubów w regionie i mógł grać w wyższych ligach a wybrał Stal. W Poniatowej są obecnie rekolekcje i był u spowiedzi więc wybaczył obecnym działaczom klubowym, że go okłamywali i poniewierali nim jak śmieciem. To się nazywa cudowne nawrócenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiokary napisał:
A ja myślę, że on zachował się jak bohater, patriota i żadne pieniądze tu nie mają znaczenia. Miał propozycje od bogatrzych klubów w regionie i mógł grać w wyższych ligach a wybrał Stal. W Poniatowej są obecnie rekolekcje i był u spowiedzi więc wybaczył obecnym działaczom klubowym, że go okłamywali i poniewierali nim jak śmieciem. To się nazywa cudowne nawrócenie.
szkoda że TY pobierasz nauki rekolekcyjne i tak klamiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysmiewany i opluwany przez V-CE PREZESA sAPAŁĘ mIAZGA WRACA DO ABAGNA ,PRZECIEŻ CI JUŻ OBIECALI PŁacić i teraz wracasz zostawiając kolegów to jesteś szmatławcem bo do tych ludzi żebym nie miał co do ust włozyć to bym nie wrócil.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ich zadaniem jest "bajer" żeby ZWABIĆ NAIWNIAKOW A JAK ZAGRAJĄ TO JUŻ WAS MAJĄ i są panami sytuacji że tak nie było a to mialo być inaczej i to jest tzw, "bajer"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miazooo zdradziłes kolegów....ehhh,, jak tak mozna... co Ruski Ci obiecał kasee hehhe to mozesz o niej zapomniec..... dlaczego ISPEKCJA PRACY tego klubu nie sprawdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miazo miej honor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
----? napisał:
Przecież ich zadaniem jest "bajer" żeby ZWABIĆ NAIWNIAKOW A JAK ZAGRAJĄ TO JUŻ WAS MAJĄ i są panami sytuacji że tak nie było a to mialo być inaczej i to jest tzw, "bajer"
bajer to robią w VIKINGU ,ja mam jeszcze ambicje pograć w piłkę a nie kopać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakim honorze wy piszecie? U tego zawodnika umiejętności piłkarskie idą w parze z honorem. Ponadto słyszałem, że obecny zarząd chce ściągnąć jakiegoś zawodnika z Anglii o Polsko brzmiącym nazwisku tj. Kowalsky. Na początek proponują mu 500, ale nie wiem czy zł. czy też funtów. A kibice czekają na pierwszy mecz i dzień w którym drużyna się stoczy w tabeli do poziomu obecnego zarządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...