Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Henryk KamińskI: Musimy się szybko otrząsnąć

Utworzony przez kibic z Zamościa, 29 października 2012 r. o 21:29
Super trener Kamiński, super zespół ... ale Hetman miał szczęście i wygrał NIEZNACZNIE 7 : 1!!!!!!!!!!!! Poszukajcie w Archiwum artykułów z wypowiedzią "fachowca" Kamińskiego na temat AMSPN Hetman przed sezonem. Bardzo ciekawa. Kamiński - superfachowiec, ale ma pecha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozesz podac link?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mozesz podac link? [/quote][quote name='Gość' timestamp='1351586636' post='688405'] Mozesz podac link?
nie mogę, bo czytałem w papierowej wersji jakiegoś szmatławca. Tuż przed sezonem Kamiński autorytatywnie stwierdził w wywiadzie, że AMSPN Hetman, to dla niego żaden faworyt rozgrywek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem w skarbie kibica dziennik wschodni z dnia 13.08.12r. w której trener się wypowiadał cytuję: "NAJMOCNIOEJSZY BĘDZIE AMSPN Hetman Zamość, który powinień sie liczyć w walce o awans". Dlatego któś pomyli chyba osobę i to jest bardzo nie ładne żeby oceniać kogoś nie słusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostał za swoje pajac. Wszystkie wiochy sie napinaja na Hetmana razem z ich marnymi trenerzynami bo nigdy nie wyjda z tej 4 ligi więc udają niby to fachowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o tą sprwę wypowiedzi na temat Hetmana to byłem na meczu i drugiej połowie stałem obok dwóch kibiców jeden gruby z Poniatowej to chyba były działacz Stali ,obaj napruci bo buchało od nich gorzałą i ten nie znany cały czas coś sapał do naszego trenera ,podobno to działacz Hetmana ale go rozpoznamy bo mamy swojego człowieka z Zamościa u siebie i on go dobrze napewno zna, to nie będzie klopotów z tym. I ciekawi mnie jaki to brukowiec napisał, jeżeli ten działacz na Dziennik Wschodni tak mówi to ładnie.Nazwisko tego działacza szybko namieżymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie on nazwał Dzienik Wschodni nie brukowiec a "szmatławiec" jeżeli się potwierdzi że to działacz ,to ładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibicu z Zamościa, pomyliłeś Henryka Kamińskiego ze Sławomirem Kozłowskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wiemy kto to był (to nie kibic tylko działacz) jeżeli mogłeś napisać takie obrażliwe słowa na trenera to miej teraz trochę odwagi cywilnej i przeproś, bo inaczej podamy twoje dane oraz opiszemy twoje zachowanie z tym kolegą na trybunach. Twojego kolegę też wyprowadż z błędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem rzeczywiście na tym meczu i nigdy nie obraziłem trenera Kamińskiego , ani nigdy nie wypowiadałem się na temat Dziennika Wschodniego , którego notabene uważam ,za najrzetelniejszą prasę w regionie. Nie mam nic wspólnego z wypowiedziami osoby pod nickiem "kibic z Zamościa". Jeśli ktoś czuje się obrażony to niech poprzez odpowiednie organa sprawdzi kto jest pod tym IP. Jeżeli więc mam przepraszać to jako Zamościanin i działacz mogę przeprosić za bezsensowne wypowiedzi owej osoby jawiącej się kibicem Hetmana, która nie powinna formułować stwierdzeń w ten mało elegancki sposób. Pozdrawiam kibiców Stali i zapraszam na wiosnę do Zamościa na sportową rywalizację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wypowiedz ,,działacza,, mam wielki szacunek do drużyny i trenera, który szanuje przeciwnika.Stal wraz z trenerem zachowała się tak jak trzeba,dlatego proszę nie obrażać akurat w tym dniu słabszego.Nie jestem z Poniatowej tylko z Zamościa i zapraszamy na wiosnę.Prawdziwi Kibice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...