Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Henryk Kamiński (Stal Poniatowa): Czekamy na derby z Opolaninem

Utworzony przez KIBIC, 8 lipca 2012 r. o 11:08
HENIU KOCHAMY CIĘ ! DZIĘKI ZA WSZYSTKO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie poczekamy heniu na derby,poczekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będziesz miał derby z Bartkiem wyjaśniaczem na obronie i swoimi wieśkami z leśniczówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat Poniatowa to powinna grać derby...ale z Bełżycami w 5 lidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak was nie stac zaplacic za dojazdy to sami bedziecie sobie grac te derby.Dostaniecie pieniadze od Avii wiec moze czas cos zmienic i wzmocnic zespol a nei oslabiac i przytulic hajs do kieszeni.Ale jak juz wczesniej ktos napisal teraz zobaczycie czy WIking Lesniczówka jest najlepsza druzyna w Pwa.Jak chlopaki z tamtej rundy sie nie podejma tego to bedzie padaka a te ogory z lesniczowki oprocz Daniela to max Serie A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupek to i tekst glupay i nie na temat nie pisz glupot na pilkarzy vikingu bo dostac możesz dostac kopa w d***
123 napisał:
jak was nie stac zaplacic za dojazdy to sami bedziecie sobie grac te derby.Dostaniecie pieniadze od Avii wiec moze czas cos zmienic i wzmocnic zespol a nei oslabiac i przytulic hajs do kieszeni.Ale jak juz wczesniej ktos napisal teraz zobaczycie czy WIking Lesniczówka jest najlepsza druzyna w Pwa.Jak chlopaki z tamtej rundy sie nie podejma tego to bedzie padaka a te ogory z lesniczowki oprocz Daniela to max Serie A
glupek to i tekst glupawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no Heniu, niestety meczu od Opolanina nie kupisz więc szykuj się na wpier***ez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
jak was nie stac zaplacic za dojazdy to sami bedziecie sobie grac te derby.Dostaniecie pieniadze od Avii wiec moze czas cos zmienic i wzmocnic zespol a nei oslabiac i przytulic hajs do kieszeni.Ale jak juz wczesniej ktos napisal teraz zobaczycie czy WIking Lesniczówka jest najlepsza druzyna w Pwa.Jak chlopaki z tamtej rundy sie nie podejma tego to bedzie padaka a te ogory z lesniczowki oprocz Daniela to max Serie A
Serie A to najwyższa klasa rozgrywkowa we włoszech ogórze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to że uratowaleś ligę dla miasta i klubu teraz czekamy na awans
KIBIC napisał:
HENIU KOCHAMY CIĘ ! DZIĘKI ZA WSZYSTKO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
german napisał:
No no Heniu, niestety meczu od Opolanina nie kupisz więc szykuj się na wpier***ez
ooo tak .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mozna pleść takie bzdury na LUBGOLU jakie to zaslugi wykonal dla STALI trener PAN KAMINSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Henio chwali pieta w kazdym klubie gdzie sie nie pojawi same sukcesy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do poznych godzin nocnych obradowało Walne zgromadzenie członków STALI PONIATOWA .Po burzliwej dyskusji i wielu sprzecznych glosach , zawiazal sie nowy zarzad nazwisk jeszcze nie podano oficjelnie . Prym w zabieraniu glosu w dyskusji miał własciciel stolarni i glowny sponsor Pan ZYWICKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyszedłem wydoiłem zostawilem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Panowie z Zarządu Stali Poniatowa podpowiedzcie mi kto jest tą dojarką bo chciałabym też coś udoić dla siebie ale nie wiem kto z Was ma coś do udojenia. Nie wiem czy traktować was jak krowy dojne czy jak pastuchów. Dajecie się doić od wielu lat ludziom, którzy bazując na waszej głupocie niszczą naszą poniatowską piłkę zabierając za sobą gasnące gwiazdy nie dając grać naszym wychowankom. A wszystko co miejscowe to jest beeeeeee...bo patrzy wam na ręce. Doszłam jednak do przekonania. że już nikomu więcej nie uda się was wydoić bo jesteście barany i wasze miejsce jest w szopce noworocznej. Życzę wam wesołych świąt Matka miejscowego piłkarza. który od czerwca ma zamiar grać w Leśniczówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
russell wilson jersey It Andrew Luck Jersey was a russell wilson jersey little air max 2012 hard Vince Wilfork Jersey to peyton manning womens jersey figure out fake oakleys at north face outlet first, Tom Brady Jersey but is quite Michael Kors Outlet Online easy to do Robert Griffin III Jersey once Trent Richardson Jersey you Wes Welker Jersey learn how Victor Cruz Jersey everything air max 95 workstimestamp a Ray Lewis Jersey
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szanowni Panowie z Zarządu Stali Poniatowa podpowiedzcie mi kto jest tą dojarką bo chciałabym też coś udoić dla siebie ale nie wiem kto z Was ma coś do udojenia. Nie wiem czy traktować was jak krowy dojne czy jak pastuchów. Dajecie się doić od wielu lat ludziom, którzy bazując na waszej głupocie niszczą naszą poniatowską piłkę zabierając za sobą gasnące gwiazdy nie dając grać naszym wychowankom. A wszystko co miejscowe to jest beeeeeee...bo patrzy wam na ręce. Doszłam jednak do przekonania. że już nikomu więcej nie uda się was wydoić bo jesteście barany i wasze miejsce jest w szopce noworocznej. Życzę wam wesołych świąt Matka miejscowego piłkarza. który od czerwca ma zamiar grać w Leśniczówce.
O MATKO wasz zamiar jest słuszny ale u nas nie ma baranów do dojenia i VIKING takich " wzmocnień " nie potrzebuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...