Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman - Tomasovia 1:0. Skuteczność do poprawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lutego 2020 r. o 17:30 Powrót do artykułu
Gwiazdorzy trochę gwiazdorzyli na nie korzyść . W setkach nie wykorzystanych 3 do 2 dla Hetmana i tyle . Środka pola trzeba szukać chyba w Wąchocku i tyle .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka kadrowa Hetmana do niczego dobrego nie doprowadzi. Obym się mylił. Negatywnym przykładem takiej polityki jest Chełmianka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Tomasovia byliśmy równorzędnym rywalem mecz na remis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman niczym nie zaimponował bez szału. Brawo Tomasovia walczymy w lidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy tego nie zrozumiem - zawodowy piłkarz zarabiający porządną kasę nie jest w stanie przez 90 minut wykonywać odpowiednio swoich obowiązków. A jak grał 3 dni temu to już normalnie jest rozgrzeszony od razu. Oczywiście im wyższy poziom rozgrywek tym bardziej żałośnie to brzmi. Muszę przetestować to na swoim szefie - już nie mogę przecież pracuję już pięć godzin a wczoraj też byłem w pracy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem Hetmana pierwszy raz w tym roku. Nic specjalnego nie zobaczyłem. Wciąż po odzyskaniu piłki pierwszą rzecz jaką robimy to odgrywamy do tyłu a nawet do bramkarza. Brak pomysłu, brak napastnika. Stałe fragmenty do kitu. Bardzo przeciętnie zagrał Dybiec. Naprawdę wielka niewiadoma jak sobie w lidze poradzą. Narazie dużo krzyku i walenie głową w mur. Fajnie Myszka i standardowo miło ogląda się jak gra Kursik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Środek słaby brak kreatora dlatego jak my mamy bramki strzelać? Jedyne to tylko po karnych. To za mało żeby w lidze mecze wygrywać. Czeka nas ciężki bój w lidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z gry ciężko przychodzi strzelanie bramek więc trzeba te karne ćwiczyć i opanować do perfekcji. Może do utrzymania wystarczy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie że Patryk Baran ani razu nie zagrał w I lidze, otóż zagrał 18.05.2019 w meczu I ligi Stmil Olsztyn - Stal Mielec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ej no Redakcjo Skoczi jeszcze dzisiaj grał, a nie wpisaliście go w składzie Hetmana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro brak napastnika a defensywa jest solidna to można Kanarka sprawdzić w ataku, przecież kiedyś był napastnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kanar ma zmienników w obronie i spokojnie mógłby spróbować coś zdziałać z przodu. Może i to jest pomysł. Szkoda mi tylko Bruna. Chłopak pogra w rezerwach albo na ławie Niecieczy. Nic tak nie hartuje jak mecze pod presją w Zamościu. Nie mamy na dziś piłkarza co wejdzie w pole karne jak Bruno. No i był młodzieżowcem. Wielki wielki błąd klubu. A pisałem że ma zostać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem Hetmana pierwszy raz w tym roku. Nic specjalnego nie zobaczyłem. Wciąż po odzyskaniu piłki pierwszą rzecz jaką robimy to odgrywamy do tyłu a nawet do bramkarza. Brak pomysłu, brak napastnika. Stałe fragmenty do kitu. Bardzo przeciętnie zagrał Dybiec. Naprawdę wielka niewiadoma jak sobie w lidze poradzą. Narazie dużo krzyku i walenie głową w mur. Fajnie Myszka i standardowo miło ogląda się jak gra Kursik.
 Ja pie...dolę! Czemu ty nie jesteś trenerem?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Hetman kłamco ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szykuje się zmiana trenera, nic nowego nie wprowadził, juz za chwilę będzie bojkot na trybunach. Niech wraca do Siedlec. Bez doświadczenia, bez głowy, bez pomysłu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo nie mogę być na wszystkich meczach Hetmana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałem Hetmana pierwszy raz w tym roku. Nic specjalnego nie zobaczyłem. Wciąż po odzyskaniu piłki pierwszą rzecz jaką robimy to odgrywamy do tyłu a nawet do bramkarza. Brak pomysłu, brak napastnika. Stałe fragmenty do kitu. Bardzo przeciętnie zagrał Dybiec. Naprawdę wielka niewiadoma jak sobie w lidze poradzą. Narazie dużo krzyku i walenie głową w mur. Fajnie Myszka i standardowo miło ogląda się jak gra Kursik.
Ja pie...dolę! Czemu ty nie jesteś trenerem?!
 No bo nie mogę być na wszystkich meczach Hetmana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje, że już czas Ziarna przepraszać zanim będzie za późno !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie komentuje buraczyna ze wsi Lubartow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dybiec najsłabszy na boisku, po co kontraktować takie wynalazki - on nawet biegać nie umie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...