Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman - Włodawianka 6:0. Lider ma już 17 punktów przewagi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 kwietnia 2019 r. o 08:41 Powrót do artykułu
Zostało 9 kolejek do końca. Hetman wygrywając trzy kolejne spotkania z Klosem, Kryształem i Lublinianką przypieczętuje awans. Tak więc zostały trzy mecze, formalności do wykonania i 3 liga m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KSH BRAWO HETMANEK . 3 LIGA W ZAMOŚCIU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogłaby Lublinianka trochę pograć jeszcze ze były dłużej "emocje" ;) ale po tym co wczoraj widziałem na meczu Lublinianka - Lewart to za cholerne nie wiem jak mógł Hetman przegrać na Wieniawie.. (tzn. piszę hipotetycznie) bo na meczu Lublinianka - Hetman też byłem.. No nic aby Hetman powalczył w 3 lidze ale myślę że będzie dobrze bo "paka" jest. HWK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny plus tego meczu to pogoda i atmosfera gdy znowu stara gwardia spotyka się w tym samym miejscu od lat. Sportowo trudno coś napisać po meczu z tak słabym przeciwnikiem. Żaden mecz sparingowy nie da odpowiedzi w którym miejscu jesteśmy. Musimy poczekać na mecze 3ligowe. Ja twierdzę że 4 może 5 zespołów prezentuje w 3 lidze zauważalną różnicę, pozostałe to typowe 4 ligowe grajki.  Liczę na ogranie Kanarka, instynkt Oziemczuka. Duże wzmocnienie kasowe miasta LHS innych sponsorów. My sportowo słabi w Zamościu, musimy szukać posiłków. Skauting lokalny leży. Nie wierzę w gadanie jeździmy i oglądamy. Sztab i zaplecze jak w klubach 2 ligowych, nazwisk w kolo pelno w klubie, a jedyne rezultaty to lubelski zaciąg. Nie piszę by mącić piszę bo Hetman to moje zycie i troche boli ta sytuacja. Jak jest źle trzeba o tym pisac.  Nie wolno chować pod dywan. Coś jest nie tak. Zróbmy wszystko żeby za 3 lata być choćby tam gdzie Siarka, Stalowa wola. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman to aktualnie inna bajka. Pozim to nie ta liga . Mistrza mamy juz pewnego jak Chelmianka Kraśnik i My. Ciekawe kto za rok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Lublinianką przegra. Po prostu takie fatum ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianka w Zamościu dostanie srogie baty ok 0-4/5, nie ta liga KSL do Hetmana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że bedzie kłopot z licencja dla pysznych z Zamościa, kto za nich do III ligi?Najlepsza na dziś Lublinianka może Tomasovia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś lubi siać fake-newsy ;) Żadnych problemów z licencją. Za to wszystkie kluby poza Hetmanem nie mają ani sportowych ani tym bardziej finansowych szans na 3 ligę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś lubi siać fake-newsy ;) Żadnych problemów z licencją. Za to wszystkie kluby poza Hetmanem nie mają ani sportowych ani tym bardziej finansowych szans na 3 ligę.
 Spokojnie. Nie karmić trolla. Ignorować to najbardziej boli co widać w komentarzach pod artykułami dotyczącymi Hetmana hehe. Zapraszamy na mecze do Zamościa. Bo u siebie możesz pomarzyć. Pewnie ani stadionu, ani drużyny nie mówiąc o kibicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że bedzie kłopot z licencja dla pysznych z Zamościa, kto za nich do III ligi?Najlepsza na dziś Lublinianka może Tomasovia.
 Ja słyszałem, że twoja stara nie dostała licencji i teraz twój stara jada tylko kebsy na mieście. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...