Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman Zamość – Korona II Kielce 2:3. Lider lepszy pod każdym względem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 października 2019 r. o 22:30 Powrót do artykułu
Nie rozumiem dlaczego gra w Hetmanie Kycko? Czy trener tego nie widzi? Kto traci każdą piłkę i kto zwalnia każdą akcję? Masakra......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa odnośnie Kycki. Jeśli nie robisz sobie żartów, to znaczy, że nie wiesz na czym polega piłka nożna. Akurat Kycko obok Oziemczuka to jedyny z głową grający piłkarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety obrona zbyt statycznie. Mało ruchu i się przyglądają. Obrońcy śpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kycko to mózg drużyny, podstawowy rozgrywający bez niego Hetman traci dużo na wartości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiłem że mecze z czołówką zweryfikują Hetmana, porażki z Siarką i Koroną II teraz z Hutnikiem też lekko nie będzie, oby tylko się utrzymać, nikt nie chce powrotu do IV ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam że jestem bardzo rozczarowany meczem z Koroną. Sądziłem że złość piłkarska z Tarnobrzega pomoże nam zdobyć 3 punkty. Oglądałem kilka razy Koronę w tej rundzie choćby w meczu z Chełmianką i zespół z Kielc obok 2-3 graczy gra dobry ale tylko dobry futbol. Dzisiaj albo pozwoliliśmy na dużo albo kilku młodych kielczan doskoczyło do poziomu tej dwójki wybitnej (Lioi, Zalazar). Skłaniam się bardziej ku słabszej naszej grze. Rozczarował chwalony przeze mnie zawsze Skoczi, stałe fragmenty znowu słabo bije Słotwiński, a druga połowa pokazała że Skiba w tym fragmencie jest dużo skuteczniejszy. Fajnie że w końcu fajny mecz zagrał Kanarek który obok Skiby był najlepszy. Kto wie jakby mecz sie potoczył gdyby Skoczi i Oziem wbili w pierwszej połowie setki. Jeżeli w Krakowie za tydzień będziemy doszukiwać się bardziej błędów sędziego a nie naszych może być ciężko choćby o punkt. I jeszcze słowo do organizacji, w pierwszej połowie zastanawiałem sie kto bedzie biegał po piłki za bramke Korony jak zostanie 5 minut do końca a my będziemy przegrywać. Naprawdę trudno w Zamościu znaleźć choćby dwóch chłopców do podawania piłek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do organizacji to w regulaminie imprezy masowej z którą tak nakazywał zapoznać się kibicom Hetman przed sezonem jest zakaz palenia tytoniu na trybunach, a dzisiaj trzech gości pali sobie jednego za drugim a Pani z ochrony patrzy na to i wcale nie reaguje. Szkoda dzieci które musza wdychać te smrody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
700 widzów na meczu z liderem mającym I-wszy zespol w Ekstraklasie? Wieśniaki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do organizacji to w regulaminie imprezy masowej z którą tak nakazywał zapoznać się kibicom Hetman przed sezonem jest zakaz palenia tytoniu na trybunach, a dzisiaj trzech gości pali sobie jednego za drugim a Pani z ochrony patrzy na to i wcale nie reaguje. Szkoda dzieci które musza wdychać te smrody.
 Stresowal się to palił... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o Stali Kraśnik ani słowa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kanarek może i zagrał trochę lepiej ale za bezmyslne kopinięcie zawodnika Korony w samej kocówce meczu co w konsekwencji spoowdowalo długą przerwę i stratę cennych minut jak również kartkę to świadczy o głupocie zawodnika i bezmyślności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kanarek może i zagrał trochę lepiej ale za bezmyslne kopinięcie zawodnika Korony w samej kocówce meczu co w konsekwencji spoowdowalo długą przerwę i stratę cennych minut jak również kartkę to świadczy o głupocie zawodnika i bezmyślności.
 Kanarek nie miał wyjścia. Gdyby nie powstrzymał faulem zawodnika z piłką mogło się zakończyć 4tą bramką. A tak była wciąż szansa na wyrównanie. Nawet w tym momencie ocenił właściwie sytuację i delikatnie zahaczył rywala co oczywiście on wykorzystał symulacją gry na czas. Faulowany po opatrzeniu nie zszedł za boisko co było błędem sędziego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co pisalem i będę pisał: Hetman musi zmienić trenera! Jacek fajny gość ale nie trener. Pozdrawiam normalnych kibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co pisalem i będę pisał: Hetman musi zmienić trenera! Jacek fajny gość ale nie trener. Pozdrawiam normalnych kibiców
 A chciałbyś Palika czy lokalnego  typu Babiarz? Co to zmieni. W Polsce trudno o trenera tak dla przypomnienia. Połowa z nich nadal zagęszcza środek boiska jako recepta na wygranie meczu. Pamiętaj że sukces drużyny to nie tylko trener, to warunki pracy, organizacja i nie oszukujmy się kasa. Nie wszystko mi się podoba w sposobie prowadzenia drużyny i reakcje Jacka w trakcie meczu ale to tylko 3 liga, w klubie są ludzie którzy się uczą piłki i błędy będą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przegrał beniaminek, a Korona to niby kto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z kolegą,który mówi o zmianie trenera. Ziarkowski super gość ale za słaby na 3 ligę. Wcale nie musieliśmy przegrać z Siarką i Koroną. Zero reakcji na grę Hetmana i chyba to nie tylko moje wrażenie.Teraz KSZO i kolejna porażka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiscie nie KSZO tylko Hutnik, sorki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się. Juniorzy z Korony wzmocnieni zawodnikami (3) z kadry pierwszego zespołu ograli nasze gwiazdy. Lepsi pod każdym względem, taktycznie,technicznie,motorycznie i z pomysłem na grę. My niestety w obronie dramat- skład z węglem na LHSie. W polu karnym mijali naszych jak pachołki. W środku pola mnóstwo pojedynków przegranych. Szkoda kilku sytuacji z pierwszej połowy- bo wynik mógłby być inny. Z przodu tylko Oziemczuk ale niestety między młodymi obrońcami Korony wyglądał jak ojciec Wirgiliusz- dwoił się i troił ale z rzucaniem autów to już przesadził- co na to trener? A może boi się Oziemowi cokolwiek powiedzieć. Zmiany tragedia- Koszel wchodzi i zaczyna od...poprawiania fryzury na boisku- za chwile zamiast przeciąć w bocznej strefie boiska pozwala na rozwiniecie akcji po której pada bramka. Zero pożytku z gościa , o współpracy z Motorem nie będę pisał bo szkoda klawiatury. Takich jak Koszel to można wyciągnąć z klasy O. Ogólnie drużyna ma kryzys- najbliższe mecze tez nie przyniosą przełamania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy spojrzeć na inne zespoły z naszej grupy... Każda drużyna chce walczyć wygrywać a u nas zero reakcji na ławce. Zawodnicy wyglądają jak by byli tutaj za karę, nie chce im się. Wczoraj widziałem na meczu drugiego trenera Avii(chłopak z Zamościa) nie przegrali chyba od sześciu spotkań, a do Sandomierza pojechali w 15 osób. Młodzi zawodnicy z Korony robili wszystko aby wygrać, Giebultow był lepszy od Hetmana. Tarnobrzeg gral z nami tak jakby bronili się przed spadkiem. Trzeba szukać ludzi którym zależy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman nie ma żadnej grupy młodzieżowej więc niech podają rezerwowi no i sztab.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...