Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman Zamość pokonał Wólczankę 2:1

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 sierpnia 2019 r. o 01:18 Powrót do artykułu
Bruno znowu bramka i jeszcze do tego asysta, znowu piłkarz meczu, brawo Hetman.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś uciszyl się ten debil z huczwy nuno valente co tak oznajmił upadek Hetmana. Gościu hetman to nie amspn żeby kopał się po czole. Pewnie teraz z żalu ryczysz jak baba. Zapraszam na mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Relacje z meczów powinni pisać ci co widzieli. Po pierwsze karny dla Wólki był bardzo problematyczny. Oziem wybijał piłkę i był szybszy. Rywal podłożyl mu kopyto. Wolny przy kontaktowej bramce był z kapelusza. Absolutnie faulu nie było. Świetnie podwajalismy krycie. Momentami przy rywalu z piłką było 2 a nawet 3 naszych. Słowem sędzia podhalańczyk o mało nie zemścił się za Podhale. Wracając do piłki. "Ale klepią" mówili kibice. Faktycznie, piłka tańczyła a akcja szczególnie przy drugiej bramce palce lizać. To co zrobił Kycko z Skoczylasem i podanie tego ostatniego wzdłuż do Bruno to śmietanka. Bruno tylko podbił do Oziema i gol. Nie rozumię dlaczego Skoczylas zawsze tak szybko opuszcza boisko. Czasami jest nie do zatrzymania. Trochę egoista ale trochę jak Cieciura trochę jak Bilke czy Rocki. Pisałem że ten mecz będzie odpowiedzią czy coś w tej lidze ugramy. Mam jedno pytanie czy Wólka była taka słaba czy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiłem, Ci co wieszczą spadek Hetmana, niech raczej skupią się na innych drużynach ;). Hetman będzie zespołem, który zajmie miejsca 7-9 w lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co wieszcza to zakompleksione dzieci amspn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejterzy z amspn mają żałobę bo Hetmanek wygrał. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No faktycznie sukces nad sukcesy, ograć jakąś wioskę, której nie można znaleźć na mapie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No faktycznie sukces nad sukcesy, ograć jakąś wioskę, której nie można znaleźć na mapie. Wiesz.. to, że twój stary nie mógł znaleźć tego czy tamtego na "mapie" twojej starej to nie znaczy, że kartografia jest obca każdemu. Nie mierz wszystkichiara swojego starego. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wioski to jest Twoja stara czeresniaku. Wiem ze boli ale co zrobić trzeba z tym żyć. Czekaj na potknięcie będziesz wtedy szczęśliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mój syn kopię aspn i przykro to czytać masz odwagę napisz gdzie mozesz byc z kumplami zasrana lajzo Hetmana ma się w sercu a syn nie kopię w Gryfie a w Hetmanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amspn to nie Hetman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Hetman to KS Fundacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dudek powinien grać w pierwszym składzie i Koszel też. Ja bym spróbował coś takiego: Sobieszczyk − Kanarek, Żmuda, Dudek, Kursa - Skoczylas, Buczek, Kycko , Wacławek - Oziemczuk, Koszel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Hetman to wciąż fundacja to Twój iloraz inteligencji jest ujemny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh e juz zamosc trenerzy skład by chcieli ustalac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...