Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman Zamość rozbił LKS Milanów 10:0!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 maja 2017 r. o 19:28 Powrót do artykułu
I o to chodzi teraz przyjda prawdziwe sprawdziany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman to zakompleksiona ekipa dołożyć Milanowi 10 : 0 , moim zdanie 5 i juz wystarczy a wynik powyżej 5-tki to wiocha . W środę grał Górnik Łęczna i wystarczyło im 3: 0 i to rozumiem i śmiem twierdzić iż mogli więcej . Kompleks niedoszłego lidera .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niechby tak Ładzie strzelali. A tak w Biłgoraju strzelili z ledwością 2 (w tym jeden karny). Mam nadzieję, że w następnym sezonie też nie awansują. Kibic z Kraśnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie jadaczki wiejskie kmioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O o wszak mówiłem że z Zamościa wiocha wali i są już stosowne komentarze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze że ta wiocha jest w woj , lubelskim .którą stolicą jest lublin [stolica woj. Polski B a nawet C . ] No i jak wielkomieszczuchy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin stolicą wioch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość to najbardziej wieśniackie miasto w województwie lubelskim. Kiedy mieszkałem w akademiku w Lublinie, to największe buraki były właśnie z Zamościa, nie szło o niczym z nimi pogadać i śmierdziało od nich na odległość. Już ludzie z Tomaszowa i Hrubieszowa prezentowali o wiele wyższą klasę, do dziś mam znajomych z tych dwóch miast. A was Zamość niestety nikt w woj. lubelskim nie lubi. Taka smutna prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeb..ać Zamość, oni trzymają z Chorzowem, tym którego kibice spalili polską flagę na meczu w Wilnie. J...bani Ślązacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Student i taki agresywny -chyba niedouczony wieśniak .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Drozd czemu nie grał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy lubelscy kibice życzą Hetmanowi najbliższych 10 lat w IV lidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu nie podniecaj się z tymi kibicami .Dziennik W czytają stare dziady i ty . bardzo daleko do prawdziwych kibicow i ich układów .[nie ten portal ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drozd ma lekka kontuzję, od poniedziałku wznawia treningi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam wielu kolegów z Zamościa i są całkiem spoko tak więc nie uogólniajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu widzów???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamość to najbardziej wieśniackie miasto w województwie lubelskim. Kiedy mieszkałem w akademiku w Lublinie, to największe buraki były właśnie z Zamościa, nie szło o niczym z nimi pogadać i śmierdziało od nich na odległość. Już ludzie z Tomaszowa i Hrubieszowa  prezentowali o wiele wyższą klasę, do dziś mam znajomych z tych dwóch miast. A was Zamość niestety nikt w woj. lubelskim nie lubi. Taka smutna prawda. To prawda byłaś jedyną osobą z biłgoraja na studiach.. smród który Cię drażnił i o którym tu piszesz to była woń dezodorantu.. nieznana jeszcze Tobie wtedy i tak odmienna od smrodu gnoju, którym wysmarowane były Twoje gumofilce kiedy nieśmiało stanaleś w progu akademika.. niestety marketing i zarządzanie pokazał się zbyt ciężkim kierunkiem więc powrocilas w rodzinnne strony i dorobiwszy się laptopa na handlu sitami wypisujesz bzdury.. a smutna prawda jest taka, że komentarze jak Twój piszą osoby z kompleksami przeważnie w wieku gimnazjalnym z małych wiosek także gratuluję fantazji i współczuje kompleksów bo jak masz je na punkcie Zamościa w takiej ilości ze musisz coś durnego napisać to lepiej zmień coś w tym swoim smutnym życiu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chce być złośliwy ale to właśnie przez LKS Milanów IV liga zostanie pomniejszona bo LZPN uważa że zaniżają poziom IV ligi, reszta dolnych drużyn jednak walczy o coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strzelają źle bo gnębią słabszych, nie strzelają też źle, męczą się, są nieskuteczni itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu widzów??? jakieś 60 osób z  Zamościa w klatce + kilka osób z Zamościa na trybunie przeciwległej + jakieś 30-40 osób kibiców postronnych. mecz był w Parczewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...