Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman Żółkiewka – Lutnia Piszczac 3:1

Utworzony przez kiepski, 25 września 2013 r. o 19:15
Tak dalej to się utrzymamy w IV lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibol 2013-09-25 20:28:50 ja tam byłem, miód i wino piłem .... Lutnię zgubił strach przed wygraną. W I połowie mogli pozamiatać Żólkiewkę ale chyba ich to zaskoczyło. Gospodarze strasznie słabi. Bezpomysłu. lutnia też słaba ale ambitna. Druga połowa tak jak pierwsza czyli "macanie się". Mecz wypaczyli sędziowie. Karny bez żadnej podstawy. Potem czerwona kartka dla zaodnika, który był faulowany zamiast upomnienia dla gracza z Lublina .....tzn. z Żólkiewki. Od tej chwili goście si pogubili. Potem faul ewidentny w polu karnym Żólkiewki na zaodniku Lutni, sędzia pozwala grać nie dyktując karnego. Idzie kontra i jest 3-1. Jeśli tak gra lider to jak graję zespoły z pozycji 12 czy 14 ? Śmiech. Lubelska drużyna grająca co drugi tydzień w Żólkiewce dopisała kolejne 3 pkt. Vivat III liga. Dziś z Żólkiewki grał jeden człowiek. Jeden jedyny. Jeśli nie daj Boże złapie kontuzję to w Hetmanie Żólkiewka 100 % składu będzie z Lublina.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor postu tytułujacy się " kibolem" pochodzi zapewne z pobliskiego powiatowego miasta i zamiast sie cieszyć,że ma możliwość obejrzenie meczu w nieco wyższej klasie wylewa obłudne "żale" ilu  to w Hetmanie jest zawodników z Żółkiewki a ile spoza.Przeżwa fakt że Hetman nie przegrał meczu, jak to sędzia "skrzywdzil" drużynę gości  i z tego powodu pewnie nie przespał pól nocy a może nawet się zmoczył. Zwykła prostacka zawiść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor postu tytułujacy się " kibolem" pochodzi zapewne z pobliskiego powiatowego miasta i zamiast sie cieszyć,że ma możliwość obejrzenie meczu w nieco wyższej klasie wylewa obłudne "żale" ilu  to w Hetmanie jest zawodników z Żółkiewki a ile spoza.Przeżwa fakt że Hetman nie przegrał meczu, jak to sędzia "skrzywdzil" drużynę gości  i z tego powodu pewnie nie przespał pól nocy a może nawet się zmoczył. Zwykła prostacka zawiść.
kibc który był  na meczu popieram kibola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, sędziowie to bezduszne bestie krzywdzące wszystkich rywali Hetmana w ostatnich dwóch sezonach. Może warto byłoby sie zastanowić nad tym, wszyscy się zawzięli żeby dokopać Hetmanowi, ale nie do końca to się udaje.Żółkiewka jest twierdzą póki co nie do zdobycia. Połowa ligi za nami, a oni swoje... cóż za pech, prawda? Trzy bramki z rękawa wytrzepane, hm...dramat!!! Może warto zapytać a ilu zawodników z Łęcznej gra w Łęcznej a ilu w Łegii z Warszawy itd.Argumentacja zupełnie bez sensu a tak na marginesie nie obrażajcie chłopaków nie mieszkający w Lublinie, pomijając ich w statystykach, gdyż 100% składu minus 1 nie pochodzi z Lublina. Dalibyście już spokój tym beznadziejnym argumentom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawiązując do komentarzy na rożnych forach  zastanawia mnie jedna rzecz... dlaczego nikt nie ekscytuje się np. pozycją spadkowicza z III ligi? tylko ambitną grą beniaminka z Żółkiewki. Może to i dobrze, nieważne co piszą ważne żeby pisali. Brawo Hetman, myślę że nie było takiego śmiałka, który przewidziałby taką pozycję w tabeli po 8 kolejkach 21pkt. 24-4. Dziękuję, nic dodać nic ująć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibol 2013-09-25 20:28:50 ja tam byłem, miód i wino piłem .... Lutnię zgubił strach przed wygraną. W I połowie mogli pozamiatać Żólkiewkę ale chyba ich to zaskoczyło. Gospodarze strasznie słabi. Bezpomysłu. lutnia też słaba ale ambitna. Druga połowa tak jak pierwsza czyli "macanie się". Mecz wypaczyli sędziowie. Karny bez żadnej podstawy. Potem czerwona kartka dla zaodnika, który był faulowany zamiast upomnienia dla gracza z Lublina .....tzn. z Żólkiewki. Od tej chwili goście si pogubili. Potem faul ewidentny w polu karnym Żólkiewki na zaodniku Lutni, sędzia pozwala grać nie dyktując karnego. Idzie kontra i jest 3-1. Jeśli tak gra lider to jak graję zespoły z pozycji 12 czy 14 ? Śmiech. Lubelska drużyna grająca co drugi tydzień w Żólkiewce dopisała kolejne 3 pkt. Vivat III liga. Dziś z Żólkiewki grał jeden człowiek. Jeden jedyny. Jeśli nie daj Boże złapie kontuzję to w Hetmanie Żólkiewka 100 % składu będzie z Lublina.
co ma w takim razie powiedzieć Powiślak ,gdzie grają byli zawodnicy Wisły Puławy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...