Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hit wiosny. Górnik Łęczna gra z Widzewem Łódź 0:0 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 marca 2019 r. o 15:39 Powrót do artykułu
Franciszek cienki chyba jesteś, trener do wymiany, broniłem ciebie, ale to był mój błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie trener gra tylko zawodnicy. Problem polega na tym że brakuje napastnika. Reszta drużyny zgrywa się z każdym meczem. Dziwi mnie Cetnarski czemu się nie budzi do gry. Szkoda 2 pkt. Ale nic straconego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam po raz kolejny... Gdzie Qrwa do jasnego ch...a jest Essam i Wojciechowski. Qrwa co ten Smuda odpierda...a czy on nie widzi że ten caly Stasiak nawet nie nadaje się do gey jako napastnik. Qrwa Velo weźcie przestańcie już nam oczy modlić i zacznijcie podejmować decyzje co do sztabu szkoleniowego bo sie ośmieszanie. . Gornik oddał chyba tylko 3 strzaly na bramkę widzew o dziwo nic... Jak Bronilem Smudy tak terqz to bym go pogonił... A podobno takie treningo ciężkie... Chyba za ciezkie skoro nie mają zbytnio sily na bieganie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Essam jest po kontuzji. Wojciechowski również- jak zagra z Radomiakiem to będzie dobrze. Przyjdź na trening to zrozumisz czemu gra ten a nie ten.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej nie ma "napadziora"z prawdziwego zdarzenia,dopiero teraz to widać najboleśniej jak brakuje Patryka Szysza w składzie czarno-zielonych.Tego samego Patryka Szysza z którego się śmiano że umie strzelać bramki tylko z rzutów karnych,co było oczywiście kłamstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem widziałem i mam nadzieję szybko zapomnieć jedni i drudzy słabi jakby umęczeni treningami czy co no nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty pierd... Gosciu skoro Essam jest po kontuzji i taki obeznany jesteś to czego gra w rwzerwach i bramki strzela. I co Ty pierd...sz o treningu jal na treningach punktow sie nie zdobywa... A Stasiak nawet o pilke nie walczy co mówiąc dopiero o strzelaniu bramek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Smuda nie pozwoli grać Esmanowi chociaż 30 minut w rezerwach zdrowy w 1 drużynie chory??????????.2Jak punkty stracili to teraz obrona lepiej gra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie  sędzia normalny ktoy nie dawał czerwieni jak poprzednicy ,tak jak mówiłem druga żułta kartka to wyrażna a nie dotyk i jest alibi aby zawodnika wyżucić w 1 lize seędziowie są o wiele normalnielsi niż w 2 lidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Wójcika [kontuzja] chłopak bardzo dokładnie podaje koledze prawie do nogi ,szkoda że wcześniej nie grał często jak byl zdrowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiejski klub , wiejscy kibice , wiejskie wyniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odp tym co pisza co ty ***isz gościu. Dlatego Esaam nie gra bo: jeszcze jest kontuzjowany tak gra w 2 gim Górniku. A po drugie mamy 2 zawodnikow z piza Uni Europejskiej Egipcjanin i Ukrainiec . Polskiw przepusy zezwalaja na grę tylko jednemu obcokrajowcowi w meczu z poza Unii. Mam pytanie ktorego wystawic na najbliższe spotkanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przeżywajcie, w II lidze Górnik da radę się utrzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...