Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hutnik Kraków – Hetman Zamość 2:0. Bez przełamania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2019 r. o 19:51 Powrót do artykułu
Niestety ale powtórze kolejny raz. Ziarkowski super człowiek ale nie trener na 3 ligę. Hetman gra bez pomysłu, składu i ładu a co gorsze bojaźliwie. Szkoda bo skład mamy na pierwszą piątkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak było 500 osób jak mecz ponoć bez udziału publiczności ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek Ziarkowski to nie jest trener! On nigdy nie będzie miał autorytetu u zawodników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdy widzę zaskakujacy skład wyjściowy to zawsze mam wrażenie że trener zaczyna chwytać sie brzytwy. Trener Ziarkowski posadził na ławie Skoczylasa ale że Kycko do niego dołaczył ciężo było mi to zrozumieć.Zagraliśmy z jednym ze słabszych rywali w tej rundzie który zaprezentował się jeszcze gorzej niż Siarka, gospodarze nie potrafili stworzyć żadnej okazji pod naszą bramką przez 15 minut, a my wyglądaliśmy jakbyśmy chcieli dotrwać choćby z jednym punktem. Brak agresji, pomysłu, a po odzyskaniu piłki w środku boiska kompletnie nikt nie śpieszyl sie pod bramkę Hutnika. Nie rozumię co się stało z zespołem od meczu z Wólczanką. Także uważam że mamy skład na pierwszą piatkę. Szarża Kycki i zderzenie z Olszakiem najlepiej podsumowało w którym miejscu jesteśmy. I odnośnie gospodarzy, czas tam się zatrzymał 20 lat temu. Pomyśleć że Hutnik grał w eropejskich pucharach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co powie Ziarkowski na kolejną porażkę? Znowu sędziowie przeszkadzają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie ziarkowski jest pan po prostu słabym trenerem to wszystko. 4 ligę tym składem to wygrałby każdy trener, ale już w 3 lidze o zwycięstwa tak prosto nie jest. Po raz kolejny ta liga pana zweryfikowała. Mniej siłowni, a więcej czasu nad szkoleniem własnej osoby polecam spróbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie znoszę buty niektórych kiboli Hetmana, tak przegięcie w drugą stronę też jest błędem. Jeszcze miesiąc temu nosiliscie Ziara na rękach a teraz do odstrzalu??? Popatrzcie z jakimi ekipami przegraliscie. Mysleliscie że wszyscy będą padać przed Wami na kolana? Przegrane z Korona czy Hutnikiem to nie ujma. Po raz kolejny. POKORY!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nam nie chodzi o porażkę jedną czy drugą ale po sposobie w jaki zespól przegrał. Grali ociężale, bez pomysłu i wiary w zwycięstwo. Zlepek przypadkowych zawodników. I tak jest od kilku spotkań i nie widac pomysłu na poprawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nam nie chodzi o porażkę jedną czy drugą ale po sposobie w jaki zespól przegrał. Grali ociężale, bez pomysłu i wiary w zwycięstwo. Zlepek przypadkowych zawodników. I tak jest od kilku spotkań i nie widac pomysłu na poprawe.
 To nie jest zlepek przypadkowych zawodników. Bruno Skoczylas Dudek czy Buczek pokazali nie raz na co ich stać. Nie jestem trenerem i nie znam się dlaczego to wszystko nie zatrybia. Zespoły wydawałoby się z górnej półki czyt. Siarka Hutnik zagrali słabo ale to wystarczyło żeby nas upokorzyć. Rzadne pomyłki sędziowskie nas nie usprawiedliwiają. Nawet Slotwinski w Krakowie w końcu pokazał że umie ładnie uwolnić się od zawodnika. Niestety nie było nikogo komu można byłoby odegrać. Na pewno stawiałbym na Koszela od pierwszego gwizdka. Świetnie wjeżdża do środka na dobrej prędkości. W Krakowie schodził na zmianę naprawdę w***ony chyba za szybko zszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. "Stary kibic" powinien znać się choć trochę na piłce (niby jest "Stary") oraz (z uwagi na wiek i domniemane wykształcenie sprzed gimnazjów) powinien pisać bez błędów. Niestety, dziadzio - który chyba ze względu na swoje lata chce wszystkich brać na litość - kompromituje się. Serwuje komentarze na zasadzie: "Nie znam się ale MIE SIE wydaje"  oraz wali byki typu "Rzadne". No ale dziadziu, spokojnie. Kompromitujesz się tylko przed tymi, którzy potrafią czytać ze zrozumieniem, czyli 90% czytelników może i da ci lajka. Szkoda tylko, że każdy kołek może pisać co wie zamiast wiedzieć co pisze i kreować rzeczywistość ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziaro to niech się zajmie trenowaniem a nie dobrze wie kim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś pisze, że Jacek Ziarkowski "nigdy nie będzie miał autorytetu" u piłkarzy. To kto ma mieć jak nie człowiek, który grał tu przez lata i był królem strzelców w prawdziwej II lidze i miał wiele innych osiągnięć? Zgadzam się natomiast, że jest za dużo roszad w składzie. Swoje także zrobiły kontuzje. Ale ja wciąż wierzę, że zespół wejdzie na właściwe tory, o czym będziemy się mogli przekonać już w najbliższej kolejce ligowej. Teraz najważniejsze jest wygrać mecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Ziarkowski wprowadził Hetmana to dzięki jego osobie przyśli dobrzy zawodnicy z regionu jest chwilowy regres ale będzie dobre i beniaminek Hetman zostanie w srodku tabeli martwi mnie Chełmianka  Podlasie czy Orlęta że są coraz niżej tabeli A Mootorowi życzę z całego serca awansu do 2 ligi aby drużyny zregionu nie napinały się na Motor 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ataku jest teraz średnio, ale obrona znów na stojąco. Zawsze spóźniona i niestety na raz. Nie można liczyć, że będzie spalony. Więcej biegania i walki w całym zespole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tzw. "Stary kibic" powinien znać się choć trochę na piłce (niby jest "Stary") oraz (z uwagi na wiek i domniemane wykształcenie sprzed gimnazjów) powinien pisać bez błędów. Niestety, dziadzio - który chyba ze względu na swoje lata chce wszystkich brać na litość - kompromituje się. Serwuje komentarze na zasadzie: "Nie znam się ale MIE SIE wydaje"  oraz wali byki typu "Rzadne". No ale dziadziu, spokojnie. Kompromitujesz się tylko przed tymi, którzy potrafią czytać ze zrozumieniem, czyli 90% czytelników może i da ci lajka. Szkoda tylko, że każdy kołek może pisać co wie zamiast wiedzieć co pisze i kreować rzeczywistość ...
 Przynajmniej jestem " Stary kibic" a ty zwykły "ja" czyli nikt.  Tym samym wykreowałeś rzeczywistość. Ja powinienem pisać bez byków a ty powinieneś się przedstawić w końcu jesteś wyedukowany, czego się wstydzisz. Pozostało 10% co może zdać ci like'a, powalcz o nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłkarze Hetmana niech pójdą na mecz Padwy i zobaczą co to walka od pierwszej do ostatniej minuty , może się czegoś nauczą!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...