Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

I Liga: Zawodnicy Motoru Lublin zawiesili treningi

Utworzony przez ktoś, 22 stycznia 2009 r. o 16:57
Jakim prawem Panie Chmura? Niech Pan przestanie mydlić oczy Kibicom fikcyjnymi sponsorami. Ewentualna decyzja o wycofaniu drużyny z rozgrywek będzie katastrofalna w skutkach dla wszystkich. Najlepszym rozwiązaniem będzie jak Pan zrezygnuje. P.S. A na szacunek to trzeba zasłużyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kielach reczna meska rosnie w silę koronę wspiera miasta..w rzeszowie resovia swietnie idzie i zuzel..w białymstoku jaga.....tylko lublin to dziura z deb***nymi politykami...piłka w dół,zużel to jakas pomyłka ze swoimi deb***nymi nazwami i zaciągiem słabeuszy...żal ściska opewną częśc ciała że mieszka się na tej prowincji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy "kibice" taki klub. Może ktoś w końcu rozpędzi w cztery wiatry tę bandę dresiarzy i ulicznych bandytów! ZAMKNĄĆ MOTOR!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sad napisał:
Jacy "kibice" taki klub. Może ktoś w końcu rozpędzi w cztery wiatry tę bandę dresiarzy i ulicznych bandytów! ZAMKNĄĆ MOTOR!
Zamknąć to powinni takich jak Ty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS napisał:
Zamknąć to powinni takich jak Ty!
Zapomniałem dodać - DRESIARZU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te chmura pseudoprezesiku, jak nie potrafisz zarzadzc klubem to sam sie wycofaj fachofcu od pozyskiwania sponsorów, nikt cie tam na sile nie trzyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały piłkarski Swidnik pozdrawia zatopiony Motor !!! narescie po tylu latach MOTOR ZDECHŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, dno i Amen!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tOWARZYSTWO PRZYCHODZIŁO DO mOTORU zeby go wydymac orżnąć na kasunie i nic więcej nie było za grosz szacunku dla klubu ! ci panowie P. K. D. TO prostactwo które w du*** miało wasz motor !!!! tym sie róznił zawsze lubelski syf od Swidnika !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM KIBICEM AVII ALE JEST MI ŻAL PIŁKARZY MOTORU.CHŁOPAKI TRZYMAJCIE SI I NIE DAJCIE SIĘ.POZDRAVIAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powód pierwszy - korupcja, powód drugi - pseudokibice, powód trzeci - stadion. Dopóki Motor się z tym nie upora, sposnora nie będzie. ŻAŁOSNE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co Byłem kiedyś związany bardzo blisko w klubem MOTOR - grali Żmuda, Zygmunt Kalinowski, Andrzej Pop, ... to były niesamowite czasy Wtedy chciało się iść na mecz z całymi rodzinami i z dumą patrzeć jak grają lubelscy zawodnicy Teraz też graliby tak tylko należałoby zmienić cały ZARZĄD któremu nie zależy na grze zawodników, na awansach tylko na jednym PIENIĄDZACH! I to jest chore!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbycho napisał:
Cały piłkarski Swidnik pozdrawia zatopiony Motor !!! narescie po tylu latach MOTOR ZDECHŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pamiętaj że koło się kręci! I widać że nie znasz zasad gry ZBYCHU - nie liczy się chamstwo jakie prezentujesz swoją osobą bo świadczy to tylko o tym ze najlepszy jesteś w ubieraniu dresu, czapeczki z daszkiem, zakryciu twarzy i z pałą w ręku TO SOBĄ REPREZENTUJESZ i do póki sie nie zaprzestanie takiego chamstwa dopóty będzie tak się działo jak jest w chwili obecnej Mogę założyć się, że dla Ciebie piłka w ręku to tak jak wielka niewiadoma gdyż nie wiesz co się z nią robi! Pomyśl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kibicem Motoru, ale boje się spadku bo będziemy musieli się spotkać z wielką Avią Świdnik, która nas pokonała w 3 z ostatnich 4 spotkań derbowych:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Jakim prawem Panie Chmura? Niech Pan przestanie mydlić oczy Kibicom fikcyjnymi sponsorami. Ewentualna decyzja o wycofaniu drużyny z rozgrywek będzie katastrofalna w skutkach dla wszystkich. Najlepszym rozwiązaniem będzie jak Pan zrezygnuje. P.S. A na szacunek to trzeba zasłużyć...
Niech mi któryś z tych małolatów chojraków stadionowych powie jedno. Co może mieć sponsor za zysk, sponsorując takie coś jak MOTOR. Nic, tylko kpiny na salonach biznesu z takiego idioty, co kasę wtopił w pseudo klub, w pseudo zawodników, w pseudo stadion, w pseudo kibiców. Naprawę klubu, powinni rozpocząć najpierw od siebie kibice. Natomiast, gdy już będzie dla kogo grać, znajdzie się i sponsor, znajdą się porządni zawodnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...