Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

III Liga: Pierwszy sparing Tomasovii Tomaszów Lubelski na remis

Utworzony przez Ups, 27 stycznia 2010 r. o 19:49
A gdzie biznesmen Piotr W.... toz przecież zarząd i kołcz błagają żeby wrócił.... Panie Piotrze ,,,nic sie nie stało, Pan warca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i uważnie oglądałem uważnie dzisiejszy sparing i powiem szczerze że stal wisłę przewyższała przez większość meczu lepiej grali piłką i miała ewidentnego karnego oraz kilka dogodnych sytuacji.Grała w 13 bez żadnych testowanych nowych ludzi a u nas panie Fiedeń pełno ludzi i żadnej jakości w grze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda z puław napisał:
Byłem i uważnie oglądałem uważnie dzisiejszy sparing i powiem szczerze że stal wisłę przewyższała przez większość meczu lepiej grali piłką i miała ewidentnego karnego oraz kilka dogodnych sytuacji.Grała w 13 bez żadnych testowanych nowych ludzi a u nas panie Fiedeń pełno ludzi i żadnej jakości w grze.
Byłeś, Widziałeś i Gówno zobaczyłeś KRYTYKANCJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno jest pewne Wisła i Stal są słabe do spadku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...