Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

III Liga: Podlasie nadal negocjuje, Wisła Puławy chce pozyskać dwóch piłkarzy

Utworzony przez AP, 2 lutego 2010 r. o 18:02
AP.WŁ.ŻMUDY,4,KROTNY uczes,MISTRZ ŚWIATA.Filia KOZIOŁEK Lublin,ZAPRASZA na treningi PIŁKARSKIE rocz 1999 2000,Sala sport szk nr 45 oś CZECHÓW,szkolenie profesjonalne,TR.607067854 , 7417358.zapraszamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto w Koziołku zna sie na piłce ?? wyciagacie kasę z rodziców tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto się zna gdzie indziej i nie wyciąga kasy,bo chcę zapisać DZIECKO,SŁYSZAŁEM że KOZIOŁEK DOBRZE SZKOLI i leje wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan napisał:
A kto się zna gdzie indziej i nie wyciąga kasy,bo chcę zapisać DZIECKO,SŁYSZAŁEM że KOZIOŁEK DOBRZE SZKOLI i leje wszystkich.
Trenowałem u Kozłowskiego 4 lata i podejście do dzieci ma znakomite. Różnie bywa z seniorami ale dlaczego dzieci takich piłkarzy jak Gamla czy Mioduszewski trenują lub trenowały właśnie w Koziołku? Bo nie ma ciśnienia na wynik, a na szkolenie. I tak na jakimkolwiek poziomie zagra tylko 10% tych dzieciaków. Trener który ogłasza się na tej stronie też był przez długi okres związany z Koziołkiem Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZanowny Panie jeśli chodzi o ścisłość,to dzieci w KOZIOŁKU PROWADZI OD 6 lat ZBYSZEK MARKOWSKI,TO on zdobył z dziećmi wszystko.Finał DAICHMAN 2008.Finał 2009 i wyjazd do Wrocławia na finał finałów,pokonał większość zespołów w Województwie.To jest TRENER u którego trenowały dzieci Mioduszewskiego ,Popieli,Soczewki,zawodników Łęcznej.Do dziś trenuje syna Bartoszewskiego grał w1 lidze MOTORU MÓJ SYN trenuje i wilu chłopców powołanych do Kadry Województwa z pod jego ręki to jest TRENER ekstra taka jest prawda,i piszę to bo wiem jak jest,i wiedzą to Rodzice którzy tam posyłali swoje pociechy i wiedzą jakim TRENEREM JEST Pan ZBYSZEK MAR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielam Pana opinie,Pan ZBySZ Mark,śmiem twierdzić jest TRENEREM nr 1 w LUBLINIE szkolenia DZIECI mój syn dzięki niemu jest,Reprezen Kadry Wojewódz,i za to wielkie DZIĘKI,nie wytrenował ale i dobrze WYCHOWAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z dobra opinią o trenerze ,kapitalny facet duza kultóra świetne podejście do tematu,duża wiedza o piłce widać profesjonalizm w tym co robi SZACUNEK pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opo napisał:
SZanowny Panie jeśli chodzi o ścisłość,to dzieci w KOZIOŁKU PROWADZI OD 6 lat ZBYSZEK MARKOWSKI,TO on zdobył z dziećmi wszystko.Finał DAICHMAN 2008.Finał 2009 i wyjazd do Wrocławia na finał finałów,pokonał większość zespołów w Województwie.To jest TRENER u którego trenowały dzieci Mioduszewskiego ,Popieli,Soczewki,zawodników Łęcznej.Do dziś trenuje syna Bartoszewskiego grał w1 lidze MOTORU MÓJ SYN trenuje i wilu chłopców powołanych do Kadry Województwa z pod jego ręki to jest TRENER ekstra taka jest prawda,i piszę to bo wiem jak jest,i wiedzą to Rodzice którzy tam posyłali swoje pociechy i wiedzą jakim TRENEREM JEST Pan ZBYSZEK MAR.
A czy można by zrobić tak, żeby ten ekstra trener szkolił na wyjeździe, w terenie, bo tam w tej kategorii wiekowej rzeźbią przeważnie wulgarne typy, często starzy zawodnicy z A klasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest możliwe konkretne Rozmowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...