Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IV Liga: Olender Sól - Chełmianka 2:0 (relacja)

Utworzony przez Do redakcji, 8 kwietnia 2009 r. o 21:13
Redakcjo nie róbcie sobie jaj, niedawno wróciłem z meczu i było 300, może 350 osób, nie więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba trener Olendra miał problemy w szkole z matematyką Zresztą na zdjęciu widać, jak ciasno było na trybunach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie 700 widzów??????? byłem widziałem ,nie podawajcie nieprawdziwych liczby widzów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że redaktor Marek Wieczerzak nie zna ani przepisów o awansach i spadkach z lig w tym wypadku o awansie z IV ligi pisząc w swej relacji z meczu Olender Sól-Chełmianka w czołówce relacji że Olender zajmuje drugie miejsce premiowane awansem.Niestety ale liczy się przy jednakowej ilości punktów stosunek bramek.I tak Podlasie ma +20 a Olender +7.Polecam panu redaktorowi podszkolenie się a nie pisanie bzdetów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Widzę że redaktor Marek Wieczerzak nie zna ani przepisów o awansach i spadkach z lig w tym wypadku o awansie z IV ligi pisząc w swej relacji z meczu Olender Sól-Chełmianka w czołówce relacji że Olender zajmuje drugie miejsce premiowane awansem.Niestety ale liczy się przy jednakowej ilości punktów stosunek bramek.I tak Podlasie ma +20 a Olender +7.Polecam panu redaktorowi podszkolenie się a nie pisanie bzdetów.
Szanowny kibicu! Dziękuję za baczne czytanie moich artykułów. Szkoda, że nie ma Pan odwagi podać swego imienia i nazwiska. Niestety, w tym przypadku to ja musze polecić Panu podszkolenie się w przepisach. Dla Pana informacji: w przypadku równej ilości punktów o miejscu w tabeli decyduje bezpośredni mecz między zaineresowanymi zespołami. W tym przypadku także nie ma rostrzygnięcia (Olender - Podlasie 0:0 i Podlasie - Olender 1:1), a więc zgodnie z przepisami UEFA liczą się bramki, z tym że te strzelone na wyjeździe - podwójnie. Ma Pan już więc odpowiedź kto jest wyżej w tabeli, Podlasie czy Olender. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę zapoznać się z regulaminem rozgrywek IV ligi na sezon 2008/09 dostępnym w Lubelskim Związku Piłki Nożnej. Pozdrawiam. Marek Wieczerzak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...