Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IV Liga: Policja węszy w Orionie Niedrzwica

Utworzony przez były zawodnik, 8 kwietnia 2009 r. o 22:47
Dlaczego nie ma na stronie oficjalnej sprawozdania finansowego a powinno być interesuje mnie jak ta kasa została rozpisana i czy mnie w bambuko nie zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no, już teraz nie wygląda to tak pięknie jak to zwykle na ławce z zespołem dupkę usadzał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to nie dlatego musiał sie pozegnać z posadka prezesa??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były zawodnik napisał:
Dlaczego nie ma na stronie oficjalnej sprawozdania finansowego a powinno być interesuje mnie jak ta kasa została rozpisana i czy mnie w bambuko nie zrobili
kolego tak bylo wszędzie gdzie ten pan trener pracował. dzielił kasę z ręki...też nie doczekałem sie swoich pieniędzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Prezesa Sławka Zygo od kilkunastu lat, to uczciwy facet. Bardzo wielu ludzi mu ufa i to nie tylko w Niedrzwicy ale i w wijewództwie.Od lat działa w wielu instytucjach i organizacjach . Nikt mi nie powie, że nagle pojawił się problem z kwotą 2.900,p zł . Po pirrwsze dlatego,że aby zrozumieć jak funkcjonują finanse trzeba mieć z nimi do czynienia w praktyce a nie tylko na administracyjnych papierkach. Po drugie w stosunku do wielkości budżetów jakie musiał Prezes nadzorować w klubie czy spółdzielni to jest śmieszna kwota. Jest mi wstyd za wszystkich , którzy próbują dokuczyć Presesowi. Pamiętajcie, że zrobił i robi dla Waszej miejscowości dużo. Pamiętajcie również, że człowieka bardzo łatwo skrzywdzić a nawet cały jego zespół współpracowników. Żal często przychodzi zbyt późno. Nie mieszkam w Niedzrwicy i nie znam Waszych układów gminnych ,regionalnych i politycznych. Chciałbym jednak zaapelować do przeciwników Prezesa - Panowie tak jak na boisku Oriona - GRAJMY UCZCIWIE !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gregorex napisał:
Znam Prezesa Sławka Zygo od kilkunastu lat, to uczciwy facet. Bardzo wielu ludzi mu ufa i to nie tylko w Niedrzwicy ale i w wijewództwie.Od lat działa w wielu instytucjach i organizacjach . Nikt mi nie powie, że nagle pojawił się problem z kwotą 2.900,p zł . Po pirrwsze dlatego,że aby zrozumieć jak funkcjonują finanse trzeba mieć z nimi do czynienia w praktyce a nie tylko na administracyjnych papierkach. Po drugie w stosunku do wielkości budżetów jakie musiał Prezes nadzorować w klubie czy spółdzielni to jest śmieszna kwota. Jest mi wstyd za wszystkich , którzy próbują dokuczyć Presesowi. Pamiętajcie, że zrobił i robi dla Waszej miejscowości dużo. Pamiętajcie również, że człowieka bardzo łatwo skrzywdzić a nawet cały jego zespół współpracowników. Żal często przychodzi zbyt późno. Nie mieszkam w Niedzrwicy i nie znam Waszych układów gminnych ,regionalnych i politycznych. Chciałbym jednak zaapelować do przeciwników Prezesa - Panowie tak jak na boisku Oriona - GRAJMY UCZCIWIE !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gregorex chyba znamy dwóch różnych prezesów bo co do tego to się bardzo mylisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu ktoś się wziął za niego Może zrobią porządek z nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego czepiają się akurat prezesa Orionu ??? Przecież w większości klubów stosuje się płacenie "z ręki" i to nie tylko zawodnikom. Czemu nie załatwi się tego systemowo ??? Wszyscy wiedzą o tej fikcji i nikt nic nie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tylko w Orionie są "informatorzy", którzy zamiast załatwić pewne sprawy w własnym gronie, nasyłają kontrole z RIO, kablują na Policję, a potem jeszcze nagłaśniają sprawę w prasie. Tak to jest jak sie chamstwo dorwie do władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byście podawali prawa autorskie stron,ktoś pisze stara się,a wy bezczelnie kopjujecie ŻAŁOSNE !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ftp napisał:
Nie wiem dlaczego czepiają się akurat prezesa Orionu ??? Przecież w większości klubów stosuje się płacenie "z ręki" i to nie tylko zawodnikom. Czemu nie załatwi się tego systemowo ??? Wszyscy wiedzą o tej fikcji i nikt nic nie robi.
Policja obserwuje mechanizm powstawania w klubach "walizkowych pieniędzy", czyli przepuszczonych przez faktury lub wypranych, jak kto woli. Jeśli zastrzyk publicznych pieniędzy w małym klubiku jest na poziomie 30-40 tysięcy, a obrotni działacze potrafią upchać do walizy 10-15 tysięcy, to jeszcze nie jest problem, niech mają trochę luźnego grosza do swobodnego wydawania. Ale jeśli zastrzyk ten zaczyna się zbliżać do 200 tysiaków i ze 60 tysięcy kursuje w drugim obiegu bez żadnej kontroli, to to już jest niepokojące i nie można polegać tylko na uczciwości prezesa. Zawodnikom płaci się "z ręki" i dla jednych jest kasa na czas, a inni robieni są w bambuko. Jest grupka skupiona wokół karmiącej ręki i reszta mniej uprzywilejowana od czarnej roboty. No i jeszcze to nakłanianie do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem, czyli pozbywania się legalnie przyznanego stypendium...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy junniorom nalezą sie buty i ilepar w sezonie bo ja jeszcze nigdy nie dostalem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jajo napisał:
a czy junniorom nalezą sie buty i ilepar w sezonie bo ja jeszcze nigdy nie dostalem
należą się jak psu zupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno mają zamknąć kogoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPOX
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie wypisali nakaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno nie ma go w miejscu zameldowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i ukręcili łeb sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rator napisał:
no i ukręcili łeb sprawie
nie całkiem, podobno jacyś zawodnicy bedą zeznawać co nie dostali kasy a że to niby są na lioście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...