Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janusz Daniluk, prezes Podlasia Biała Podlaska: Ciśnienie rośnie

Utworzony przez Stefan, 19 maja 2011 r. o 05:59
Niech idzie do kardiologa jak ciśnienie rośnie. Od dawna alarmowałem że błędy są popełniane w składzie ale oni "mądrzejsi" jeszcze przed meczem z Chełmianką zapewniał mnie że nie spadną a teraz co, ciśnienie ??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała niestety do spadku. Tylko 3 pkt za Olendra, a w perspektywie mecze z Izolatorem i Wisłą. Koniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Niech idzie do kardiologa jak ciśnienie rośnie. Od dawna alarmowałem że błędy są popełniane w składzie ale oni "mądrzejsi" jeszcze przed meczem z Chełmianką zapewniał mnie że nie spadną a teraz co, ciśnienie ??????????????
Daniluk chyba chwycił motykę i porwał się na księżyc - myśląc że prowadzenie klubu sportowego w takim środowisku jak Biała,to produkcja papieru ściernego w stodole w Ciciborze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...