Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeśli radni nie dadzą pół miliona zł Motor Lublin upadnie

Utworzony przez lbn, 23 czerwca 2010 r. o 16:00
zaorać, bo przez tą piłkę same problemy...a w mieście bezprawia nie ma na co liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorać??Puknijcie się w łeb Motor był i będzie wizytówką Lublina. Dla większości Polaków Lublin kojarzy sie z Motorem a nie z SPR, więc Motor musi zostac na piłkarskiej mapie Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...I BARDZO DOBRZE ŻE TO DZIADOSTWO W KOŃCU ZOSTANIE ZLIKWIDOWANE.OBY NA ZWSZE.TO ŻENADA A NIE DRUŻYNA PIŁKARSKA.NIECH FANI KOPANEJ JEŻDŻĄ SOBIE DO ŚWIDNIKA LUB ŁĘCZNEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOTOR WIZYTÓWKĄ LUBLINA? W nosie mam taką wizytówkę :/ Nieudolni zarządcy Motoru chcą wydoić ostatnie pieniądze jakie się da. Szkoda pieniędzy na to dziadostwo jak to ktoś wcześniej napisał , pieniądze można przeznaczyć np. na siatkówkę, piłkę ręczną czy motocross.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seboLL napisał:
Zaorać??Puknijcie się w łeb Motor był i będzie wizytówką Lublina. Dla większości Polaków Lublin kojarzy sie z Motorem a nie z SPR, więc Motor musi zostac na piłkarskiej mapie Polski.
to ty się puknij w łeb.Nikomu normalnemu Lublin nie kojarzy się z jakimiś kopaczami o nazwie motor.Czy Kołobrzeg komukolwiek kojarzy się z Kotwicą? Czy Tomaszów komuś kojarzy się z Tomasowią. Lublin kojarzy się z żużlem i crosem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor upadnie? Czas najwyższy! Teraz rządzi AVIA Świdnik!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bedzie swiety spokoj z kibolami ha ha ha ha w miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wśród kibiców Lublin to Motor i kropka. To jest właśnie Wasze głupie myślenie aby wszystko likwidować głupie pacany, najlepiej zaorać spalić zniszczyć. Nie jesteś fanem piłki nożnej to sie nie wypowiadaj. I tak lublin to zaścianek sportu w Polsce a po likwidacji Motoru bedzie jeszcze gorzej, tyle lat ten klub istniał i nikomu nie przeszkadzał.Zamiast likwidować to trzeba znaleźć sponsora któremu da się wolną reke na odbudowanie klubu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zetka napisał:
to ty się puknij w łeb.Nikomu normalnemu Lublin nie kojarzy się z jakimiś kopaczami o nazwie motor.Czy Kołobrzeg komukolwiek kojarzy się z Kotwicą? Czy Tomaszów komuś kojarzy się z Tomasowią. Lublin kojarzy się z żużlem i crosem.
Sama sie puknij i nie wypowiadaj sie jak nie jesteś kibicem piłki nożnej to wypad do Plazy polansować sie, nikt ci nie karze na Motor chodzić i kibicować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to zwykły przekręt. Jakaś kobita mająca chęć na pensję prezesa SSA mówi założymy spółkę akcyjną jeśli miasto to sfinansuje, zdejmiemy z miasta odpowiedzialność jeśli bedzie za to płaciło itp brednie. Jak zamierzają utrzymać ta spółkę w przyszłosci? Nagle znajdą sponsorów których nie mogą znaleźć teraz? Sens tego jest taki: jeśli miasto wykupi udziały w spółce, to jako udziałowiec będzie dojone do końca życia. Zapewne zresztą mniejszościowy udziałowiec, bo zgaduję, że miasto wyłoży kasę i dostanie ponizej 50%, a pani Agnieszka wyłoży know-how i dostanie większość. Tak się kręci biznesy na sporcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seboLL napisał:
Wśród kibiców Lublin to Motor i kropka. To jest właśnie Wasze głupie myślenie aby wszystko likwidować głupie pacany, najlepiej zaorać spalić zniszczyć. Nie jesteś fanem piłki nożnej to sie nie wypowiadaj. I tak lublin to zaścianek sportu w Polsce a po likwidacji Motoru bedzie jeszcze gorzej, tyle lat ten klub istniał i nikomu nie przeszkadzał.Zamiast likwidować to trzeba znaleźć sponsora któremu da się wolną reke na odbudowanie klubu
Po co wykładać pieniądze , jak to są zmarnowane pieniądze ( jakie by nie były ). Właściciele klubu tylko doją kasę, piłkarzom nie chce się grać. Nie widzę sensu żeby miasto miało wykładać pieniądze tylko po to aby paru 'sentymentalnych' kiboli motoru, miało gdzie się spotkać czy robić rozróby. To już nie jest stary motor, gdzie wszyscy przychodzili rodzinami. Teraz to jest DNO i trzeba od niego szybko uciekać , a nie brnąć tak bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego Piątka z tym jego crossem to juz całkiem porypało. Niech spada na tą swoja wichurę z tym crossem i jego pomysłami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie "piątek" przestań się już wypowiadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gdyby szafa miala sznurek to by winda byla..." Sie najpierw zarzadu i klubu kibicow Motoru oraz radnych i ratsza zapytajta co zrobili z inicjatywami ratowania klubu nie za 500.000,00 a za 5.000,00 PLN? Jak mi nie data zeta na balagana to sie z Lublina wypisze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
seboLL napisał:
Wśród kibiców Lublin to Motor i kropka. To jest właśnie Wasze głupie myślenie aby wszystko likwidować głupie pacany, najlepiej zaorać spalić zniszczyć. Nie jesteś fanem piłki nożnej to sie nie wypowiadaj. I tak lublin to zaścianek sportu w Polsce a po likwidacji Motoru bedzie jeszcze gorzej, tyle lat ten klub istniał i nikomu nie przeszkadzał.Zamiast likwidować to trzeba znaleźć sponsora któremu da się wolną reke na odbudowanie klubu
yyy w Lbn są choćby nawet super szczypiornistki , można jeszcze sporo wymieniać , zatem Motor nie jest tutaj jakąś mega gwiazdą . SeboLLLLu , przaśna głowo , jesteś taki mądry ze swoimi kolegami w błyszczącym dresie , to droga wolna , organizujcie jakąś akcje , zbiórkę $$ dla motoru , skoro to taka wizytówka to myślę że nazbieracie aż za dużo . Osobiście nie widzę sensu żeby kłaść pieniądze podatników na wylęgarnie zbirów , bo prawdziwych kibiców wśród motorowców jest jak na lekarstwo , większość to worki mięsa napakowane vinstrolem pragnących jedynie dać upust swojej frustracji poprzez zniszczenie czegoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan piątek osiągnął dno polityczne.Ewidenty skok na miejską kasę .Przecież on chce tą kasę na swój crosss.Chodzi o eleminację kolejnego klubu do kasy. To jest kompromitacja .Trudno komentować tego typu wypowiedzi bo obraża ona ludzi inteligentnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH GINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten klub powinien upaść, bo jest to jedyna szansa żeby faktycznie się podniósł. Stadion gruzowisko, nieudolne kolejne zarządy brak wyników sportowych piłkarze których łatwiej spotkać w nocnych klubach niż na treningach, czemu nie ma się co dziwić, skoro klub nie płaci. Rozwalić tą sportowo organizacyjną ruinę i zaczynać od podstaw. Inaczej za rok lub dwa obudzimy się w tym samym miejscu. Jednocześnie wypowiedź radnego Piątka uważam za naiwną, Lublin w żaden sposób nie jest znany z crossu. O Motorze zaś słychać w Polsce przy okazji chyba kolejnej burdy, albo zarządowej afery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to skandal. Nie kibicuję Motorowi, a nawet go nie lubię, ale to prawdziwa wizytówka Lublina. Przecież poza granicami województwa nie każdy wie gdzie leży Lublin. Dopiero nazwa Motor więcej mówi. Jeżeli ten klub upadnie, to znaczy, że upadło całe miasto. Ja mieszkałem w Lublinie, gdy byłem na studiach i muszę przyznać, że to piękne miasto. Choć kibicuję Resovii to do Motoru mam szacunek i jestem zdania, że radni powinni zrobić wszystko, aby ocalić klub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To świetny przykład jak ci co mieli służyć lublinowi służą sami sobie.I żeby było bardziej bezszczelnie, mówi się o tym głośno i jasno.Mam interes i chce go załatwić dla siebie.A żeby osiągnąć cel wyelimnuje inną drużynę z miejskiej kasy.Trzeba było jeszcze dodać chcę wyeleminować Motor Lublin by wyrwać więcej kasy na motorcoss który reprezentuje. To kpina z wyborców.Szokiem jest że tacy ludzie byli w PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...