Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamil Kiereś (Górnik Łęczna): Myślimy już o pierwszym meczu o punkty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lutego 2020 r. o 14:19 Powrót do artykułu
Czesc przyjaciele Nazywam sie TERESA ZAJAK Jesli potrzebujesz pilnego kredytu Zaprosilem cie do skontaktowania sie z ANNA CHROMA I nie bedziesz rozczarowany To tylko sugestia Mam pozyczke w wysokosci 130 000 Zl dzieki temu wspanialemu czlowiekowi Aby uzyskac wiecej informacji Odpowiedz mi krótka wiadomoscia Lub skontaktuj sie ze swoim pozyczkodawca annachroma1949@gmail.com skontaktuj sie z moim adresem e-mail: teresazajac133@gmail.com Autorzy ANNA CHROMA Bedziesz mial rozwiazania dla wszystkich swoich problemów Potwierdzam to Jesli nie potrzebujesz pozyczki Wiec poinformuj swoja rodzine i przyjaciól dziekuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śpiączka będzie musiał grać od pierwszego meczu bo nie ma kto!!! Stasiak nie da rady a Banaszak jest jakiś nie w gazie. Cierpka i Kalinowski hmmm pierwszy z chorobą a drugi już przyszedl z kontuzją... Nosz qrwa panowie jeżeli na powanie myslicie o awansie to jakim prawem robicie takie transfery ktore w zaden sposob nie są w stanie pomoc... Kto tam ma grać? Rojek który nawet na sztucznym boisku nie potrafi przekonać piłki za połowę boiska... Dziegielwski który biega jak popażony i próbuje coś z piłka zrobic... Baranowski i Midzierski, Leandro i Wójcik sami nie wygrają. Kuba Cielebąk musi jeszce dużo popracowac Tymosiak cos nawet pogral w środku. Ale niestety na elanę toruń ci zawodnicy to jest zbyt mało pomimo że zajmuje dolną część tabeli... Jeżeli nie chcecie rozjebac tego klubu to lepiej awansujcie puki macie jeszcze szansę bo kolejnej już może nie być a i odoby uwazane za symbol tego zespołu mogą zostac niemile widziane w tym klubie... I nie myslcie że kibice nie widzą co się dzieję... Patrzą wam na ręce oj patrzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc przyjaciele Nazywam sie TERESA ZAJAK Jesli potrzebujesz pilnego kredytu Zaprosilem cie do skontaktowania sie z ANNA CHROMA I nie bedziesz rozczarowany To tylko sugestia Mam pozyczke w wysokosci 130 000 Zl dzieki temu wspanialemu czlowiekowi Aby uzyskac wiecej informacji Odpowiedz mi krótka wiadomoscia Lub skontaktuj sie ze swoim pozyczkodawca annachroma1949@gmail.com skontaktuj sie z moim adresem e-mail: teresazajac133@gmail.com Autorzy ANNA CHROMA Bedziesz mial rozwiazania dla wszystkich swoich problemów Potwierdzam to Jesli nie potrzebujesz pozyczki Wiec poinformuj swoja rodzine i przyjaciól dziekuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos mi się wydaje że te wszyatkie absencje odbija sie bezposrednio na trenerze Kieresiu... I biedaczysko nie dotrwa do końca wiosny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kalinkowski pierwszy to odpad z ekstraklasy Cierpka drugi to odpad z 1 ligi. Gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywając nowe nabytki wzmocnieniami to trochę zbyt duża przesada. Zawodnicy bez gry i z kontuzją! Zostaje nam kibicom wiara w marzenia nie nadzieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc przyjaciele Nazywam sie TERESA ZAJAK Jesli potrzebujesz pilnego kredytu Zaprosilem cie do skontaktowania sie z ANNA CHROMA I nie bedziesz rozczarowany To tylko sugestia Mam pozyczke w wysokosci 130 000 Zl dzieki temu wspanialemu czlowiekowi Aby uzyskac wiecej informacji Odpowiedz mi krótka wiadomoscia Lub skontaktuj sie ze swoim pozyczkodawca annachroma1949@gmail.com skontaktuj sie z moim adresem e-mail: teresazajac133@gmail.com Autorzy ANNA CHROMA Bedziesz mial rozwiazania dla wszystkich swoich problemów Potwierdzam to Jesli nie potrzebujesz pozyczki Wiec poinformuj swoja rodzine i przyjaciól dziekuj
 Co to kur... jest???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martwcie się. Górnik zawsze da sobie radę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...