Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korona Kielce - Górnik Łęczna 2:1, stracili zwycięstwo w końcówce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 marca 2017 r. o 20:10 Powrót do artykułu
No niektóre pajacyki pisały ze sędziowie byli przeciwko Gornikowi bo gra w Łęcznej itd.itp i co teraz pajacyki?Teraz poniżej tysiąca na masy.meczu i całą areną skamle i trzyma ekstraklasę,bo dla niej sprzeda wszystko,honor dumę i tradycje hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajac w czarnym - Łęczna 2:1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę obiektywizmu. Klubu już nie ma od dawna. Teraz sypie się drużyna - grają po chamsku , symulują, brutalnie faulują. Zdziwko że karny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arena Lubelskie Kapelkotwor coraz bliżej spadku,a miało być tak pięknie,15 tyś.na każdym meczu trzyma ekstraklasę i dmie w trąbki,sponsorzy daja miliardy eurodolarow dla tworu a sedziowie gwizdza tylko dla nich,boi sie Barcelona a tlumy krwiozerczych fanatykow z areny rozbija sie po Polsce siejac strach i poploch u kibicow gospodarzy,tak miało być a jest jak widać buahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie wykorzystuje setek to się przegrywa. Oglądałem ten mecz przez internet. Niestety Korona była zdecydowanie lepsza i słusznie ten mecz wygrała. Samymi wybitkami i to w większości niecelnymi meczu się nie wygrywa. Gdyby nie bramkarz to wynik byłby wyższy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frajersko do kwadratu przegrany mecz zamiast wprowadzić wysokiego zawodnika to wprowadza danielewicza,który jest niskim i słabym zawodnikiemplus głupia  niepotrzebna  czerwona kartka dla Hiszpana .Dodatkowo malo który sędzia by podyktowal z kapelusza karnego Raczkowski z górnikiem postąpił po hamsku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już w następnym sezonie spełni się obietnica Żuka stworzenia drużyny na wyższym poziomie. Szarowola może szykować papiery do fuzji z Górnikiem bo I liga nadchodzi. Bo oni potrafią grać na obcych papierach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I liga i z głowy wszystkie waśnie,chociaż sędzia z warszawki pokazał na co go stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój syn wyprowadzał sedziego,syn 9 lat niewinny piotr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik przegrał na "kartoflisku" (bo tak należy ocenić murawe w Kielcach a raczej resztke która z niej została),troche na własne życzenie a troche za pomocą sędziego.Oglądałem spotkanie w Eurosporcie,karny dla Korony bardzo naciągany,BARDZO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie lepiej grać na "kartofliskach"bo sprzyjają gospodarzom a nie na "super hiper nowoczesnych niepodgrzewanych"arenach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie powiecie zaraz że nudny jestem ale ja poponowałem rozwiązanie, Był czas na decyzje, na odwazne decyzje. Polecałem YOKERA brakującego do talii. Teraz płacz i zębów zgrzytanie. Razem z Frankiem mogliście wziąć naszego Mańka. Tłumaczyłem, prosiłem ale WY SWOJE. Na taki poziom piłkarski jaki reprezentuje Łyncna to Maniek bez problemu podoła. On mało ostatnio grywał ale torby do busa to regularnie nosił. Czas się skończył i juz powrotu nie ma do rozmów. Teraz to Maniek (wszystko na to wskazuje) wzmocni Spartakusa Szarowola vel Lublin. Rcnaozmowy trwają. Pierwsza kolejka Spartakusa odwołana więc mamy czas na spokojne negocjacje. Braci się nie traci. BIAŁA ARMIA WSCHODNIEJ ŚCIANY Łyncna&Spartakus duet skompromitowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie lepiej grać na "kartofliskach"bo sprzyjają gospodarzom a nie na "super hiper nowoczesnych niepodgrzewanych"arenach.Najlepij jak Łęczna będzie grała u siebie,wtedy każdy będzie zadowolny,KAŻDY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędziowie będą starać się spuścić Górnika. Pierwsza kartka dla Hernandeza z kapelusza. Ale gdyby Górnik wykorzystał swoje bardzo dobre sytuacje to sprzyjający gospodarzom sędzie nie załatwiłby im meczu. Myślę, że utrzymają sie mimo braku sympatii prezesa pzpn. On cały czas pamieta lanie Zawiszy w Łęcznej. Murawa nie nadawała się do gry w piłkę nożną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karny to tylko sędzia widział hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zapytać normalnych kibiców i prezesa jak w ubiegłch latach sędziowie krzywdzili Górnika za Szatalowa Stefanski ,Musiał w tym roku Frankowski z Torunia czerwona kartka Sacin 7 minuta z Lechia ,Krasny z Żywca ,ręka przy ciele częściowo Jakubik z Jago 2 bramka dziś Raczkowski ,który leżącego kopie okrada go z punktu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już lecę i pytam prezesa buahaha.A kto wg Ciebie jest normalny?Poznaniak sie podpisuje a pisze non stop o Gorniku,żałosne.Ale on z pewnością jest z tych jak sam nazwał normalnych i dla niego najlepiej jakby grali w Poznaniu bo tam są sponsorzy i grono kibiców buahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zła murawa zły sędzia zmowa w PZPN co jeszcze????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Boniek tydzień temu zajął swoje stanowisko w sprawie Górnika... Ale Kapelce pewnie Wojciechowski pomoże?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...