Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KSZO – Motor Lublin 0:1. Drugie zwycięstwo z rzędu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2019 r. o 18:27 Powrót do artykułu
"...i daliśmy pozwolenie na awans" Szymon straciłeś honor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby tak dalej. Dziwię się lubelskim kibicom że nie wspierają wszystkich drużyn. Przecież inni chcą awansu drużyn ze sfojego województwa, a w lubelskim prawie wszyscy grają przeciwko swoim. Nie rozumiem zagości przeciwko Motorowi. Czym jest spowodowana. Nie ma patriotyzmu lokalnego. Ale jest zawieść przeciwko drużynie ze stolnicy województwa. A także kibice żużlowi leją fale goryczy na piłkaży. Ja jestem lokalnym patriotą i kibicuję wszystkim drużynowym z województwa lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram cię kolego. Ale mało miasteczkowi i mieszkańcy lubelskich wsi mają kompleksy i wielkie ego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor nie awansuje. Prezes Mosiru na to nie pozwoli. Przecież straci pewne pieniądze dla ratowania finansów swojej spółki. Jak Motor awansuje to wtedy mósiał by przekazać zażądzanie stadionem klubowi.Przecież mu się to nie opłaca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro Hetman mógłby jeszcze dokopać Stali Kraśnik i będzie git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymajmy kciuki za obie drużyny. Niech wygra leprzy. Osobiście trzymam kciuki za Hetmanem. Ale Stal nie kucnie, jest faworytem. Ale sensacyjny remis by się przydał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma zgody na awans. Żadnej drużyny z województwa lubelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie lubi śparagusa??! Buta u chamstwo "kibiców" śparagusa .. To zawsze kroczy przed upadkiem.I tak będzie na koniec wiosny .. Wszyscy będą grali tak by siaparagus nie awansował i tak będzie na wiosnę... Klątwa trwa.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za tydzień Derby Przyjaźni z Hetmanem już się nie mogę doczekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Viva Spartakus Szarowola Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I mózg razem z kałem poplynal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Awansuje Wólczanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor nie awansuje. Prezes Mosiru na to nie pozwoli. Przecież straci pewne pieniądze dla ratowania finansów swojej spółki. Jak Motor awansuje to wtedy mósiał by przekazać zażądzanie stadionem klubowi.Przecież mu się to nie opłaca.
 Dzieciaku,matka wie,że zamiast odrabiać lekcje wypisujesz głupoty w necie? Do nauki gówniarzu! Szczególny nacisk połóż na ortografię bo wychodzisz na głupka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja.Podnieta jakby chodziło o mistrzostwo Hiszpanii a nie o czwartoligowych kopaczy ze wsi wschodniej Polski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co na.pastwisku bedzie grac ? Z czym  do ludzi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby Hetman grał swoje to mielibyśmy pierwszą piatkę w tabeli. Ziarkowski nie panuje nad zespołem albo kopacze nie mają siły biegać. Szkoda bo mecz z Motorem powinien być o czołowe lokaty a tak ciułamy punkty w walce o utrzymanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój poziom inteligencji godny Twojego pochodzenia . Gratuluję !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szamana i klątwy nie ma - Szamana osobiście  obdarowałem "betonowym butami" i umieściłem na dnie zalewu zemborzyckiego. Jego syn z przewierconymi kolanami został zakopany w parku saskim.  Obecnie poszukujemy pozistalych czlonkow tej podejrzanej familii. Kibice prosili to pomogłem. Wszystkie posty osib podszywajacych sie pod szamana lub jego syna to klamstwa - Pozdrawiam serdecznie FORZA MOTOR  V.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Awansuje Wólczanka
 Chyba na twojego kuratora dziecino.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie szaman-buddysta wylazł na powierzchnie.
 Szaman-buddysta, zaraz pęknę ze śmiechu :D Szamanizm z buddyzmem mają tyle wspólnego co voodoo z islamem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...