Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto Najpopularniejszą Drużyną Lubelszczyzny? Huczwa gromi Motor! O północy czas stop

Utworzony przez RKS, 9 listopada 2009 r. o 16:57
Ja nie wysłałem smsa na Motor choć jestem jego kibicem i nie wyślę, chyba, że trzeba będzie ratować klub. Huczwa jak widać ma kibiców , ale internetowych. Ja wolę swoją miłość do klubu przypieczętować na meczu u siebie i wyjazdach, na które udaje mi się pojechać. TYLE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestańcie już się kompromitować tym konkursem... żenada totalna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każda metoda jest dobra żeby wyciągnąć trochę forsy od naiwniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co żal d*** sciska. Pewnie głosowales, ale juz fundusze sie skonczyly. Niedawno to samo pisali z Hetmana jak sie zebnali z konkurdem, wiec nie jestes pierwszy. Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak wiadomo kto wygra....motor....no coments
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli wygra motor oznaczałoby to, że .....plebiscyt od samego początku był ustawiony:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wam chol.era pokonkursuje mi sie zdaje!!! Dzieciaki starym telefony podbierają sprytnie i potem przychodzą rachunki! Dizałacze służbowe komury naciagają, nie mówiąc o wójtach i innych burmistrzach... Nie możeta se iiny zabawy wymyślić ??? Ciekawe czy wasza redakcyja by gnietła komórki jakby na ten przykład TV Lublin wymysliła konkurs NA NAJPPULARNIEJSZĄ GAZETOWĄ REDAKCJĘ???I ciekawe jakie szanse by miały WIEŚCI CYCOWSKIE???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
503C7D napisał:
Ja wam chol.era pokonkursuje mi sie zdaje!!! Dzieciaki starym telefony podbierają sprytnie i potem przychodzą rachunki! Dizałacze służbowe komury naciagają, nie mówiąc o wójtach i innych burmistrzach... Nie możeta se iiny zabawy wymyślić ??? Ciekawe czy wasza redakcyja by gnietła komórki jakby na ten przykład TV Lublin wymysliła konkurs NA NAJPPULARNIEJSZĄ GAZETOWĄ REDAKCJĘ???I ciekawe jakie szanse by miały ???
Duże bo WIEŚCI CYCOWSKIE chcom rozgłosu i mają czas gnieść tych kilka służbowych komórek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego nie ma podawanych liczebnie głosów tylko w procentach? pewnie by było śmisznie mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolega matematyk dobrze mowi ze powinny byc konkretne liczby.....czy malo no nie wiem... podejzewam ze kibice sami kilka kompletow strojow by zafundowali swoim druzynom;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taktak napisał:
kolega matematyk dobrze mowi ze powinny byc konkretne liczby.....czy malo no nie wiem... podejzewam ze kibice sami kilka kompletow strojow by zafundowali swoim druzynom;P
ale to by było bez rozgłosu i mało kto by to zauważył... tylko drużyna i ci co kupili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ma głosować na Motor, małolaty zakupiły szaliki klubowe i nie mają teraz kasy na SMS. Rodzice sami nie głosują bo im to zwisa. Widocznie całe Tyszowce utożsamiają się z Huczwą i wynik w tej zabawie jest taki a nie inny. Wprawdzie jest to zabawa, lecz nasuwa się wniosek, jak duży stadion potrzebny jest w Lublinie. Może Dziennik przeprowadzi taką sondę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam zarzad chyba glosuje na swoja huczwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
sam zarzad chyba glosuje na swoja huczwe
Moim zdaniem zarząd tak łatwo nie wyrzuca pieniędzy "w błoto". Huczwa, podobnie jak Unia ma swoich wiernych kibiców!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam znajomego technika w tej sieci, więc niedługo puszcze przeciek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie jestem w zarządzie Huczwy a sam wysłałem sporo sms-ów.Poza tym widziałem na meczu jak kibice zrzucali się na karty fel.żeby wysyłać głosy na Huczwę!!!!Myślę że Ci którzy wypisują glupoty są poprosu zazdrośni że im się nie udalo i że to nie ich klub wygrał!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...