Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto w Górniku Łęczna zawiódł, a kto zasłużył na pochwały? Część pierwsza

Utworzony przez kibic, 22 grudnia 2014 r. o 16:06
Sasina bym jeszcze tak szybko nie skreslal-mało gral fakt,ale jeszcze się może przydać,bo grać poytafi więc myślę że warto go zostawić.Zdziwiony byłem ze Szatalow go tak nagle odstawił,bo w 1 lidze wymiatal.ja bym go jeszcze nie skreslal,bo pokazał ze mozna na niego liczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Oczywiście dla całego Góniczka  czapki z głów. Kibic ze Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Sasina, zgadzam się. W 1 lidze to był najlepszy gracz Górnika. Nie wiem jaki był powód odstawienia go od pierwszego składu. Z Boninem ładnie klepali po prawej stronie. Myslę że jak dostanie więcej czasu na grę to pokaże to co w 1 lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klub z najbliższych okolic Lublina występujący w lubelskiej klasie okręgowej poszukuje zawodników. Gwarantujemy świetne warunki do treningu i bardzo dobrą atmosferę w drużynie. Zapewniamy dojazdy na treningi z Lublina.  Kontakt: gwiezdny7@gmail.com  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...