Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kup karnet młodemu Motorowcowi, czyli akcja klubu z Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 sierpnia 2017 r. o 12:51 Powrót do artykułu
To jakaś totalna głupota !!!! Ja mam namawiać dziecko aby brał udział w zadymach, chamskich okrzykach, ustawkach itd... Przecież "kibole" Motoru znani są w całej Polsce....a ich zgromadzenia pod 'klubowymi" muralami sieją strach i "obrzydzenie" na osiedlach lubelskich !!!! Na pewno nie przyłożę się do tych zadymiarzy jak i moje dziecko !!!! PS. A może działacze klubu dadzą przykład, ciekawe ilu z nich "posyła"swoje dzieci na trybuny ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to akurat racja , że "są znani w całej Polsce". Znani są z tego, że uciekają u siebie przed przyjezdnymi kibicami. Beka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn poszedł na mecz we wrześniu 2005 r Motor - Avia. Miał na sobie koszulkę Motoru i to spowodowało, że policja wyciągnęła go z autobusu i położyła na ziemi....wrócił po tygodniu !!! Jako "małolat' musieli go wypuścić !!! A Pan Kurczuk chwalił się przed Panem Kaliszem ilu to zadymiarzy zatrzymano !!! A ja musiałem się tłumaczyć jako ojciec dlaczego syn tam się znalazł......Ot życie....dlatego przestrzegam wszystkich rodziców...nie dajcie się "wkręcić" !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i akcja kształtowania młodych ludzi! :D Brawo Motór! Będziecie uczyć dzieciaki, jak wyp...ć innych z boiska? Od dzieci to się odpieprzcie lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debile debile debile. Gosc płacze, ze w 2005 roku mu dziecko zawineli za koszulke Motoru, kretynka ze na meczach bijo..... Czlowieku to bylo 12 lat temu, to jest dzisiaj calkowicie inny klub, ostatnio jakakolwiek zadyma na meczu Motoru byla ile, z 8 lat temu? trzeba byc kretynem zeby rozliczac klub za cos co sie dzialo kiedy nikogo nawet z obecnych pracownikow jeszcze nie bylo w klubie, a trzy czwarte kibicow jeszcze nie chodzilo na mecze. Co, niemcowi tez reki nie podasz bo 70 lat temu zaatakowali Polske? kretynizm i tyle, a Motorowi gratuluje fajnej akcji, pzdr z Lecznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
To jakaś totalna głupota !!!! Ja mam namawiać dziecko aby brał udział w zadymach, chamskich okrzykach, ustawkach itd... Przecież "kibole" Motoru znani są w całej Polsce....a ich zgromadzenia pod 'klubowymi" muralami sieją strach i "obrzydzenie" na osiedlach lubelskich !!!! Na pewno nie przyłożę się do tych zadymiarzy jak i moje dziecko !!!! PS. A może działacze klubu dadzą przykład, ciekawe ilu z nich "posyła"swoje dzieci na trybuny ????
  Wystarczy spojrzec na zdjęcia z meczy na których jest Masa dzieci , co wiecej kibice wraz z klubem organizowali dzien dziecka na stadionie było wiele atrakcji dla dzieci , a na meczu siedzieli w sektorze rodzinnym i dopingowali druzyne robiąc oprawe składająca sie z baloników w barwach Motoru , Dodam jeszcze ze chodzac ulicami Lublina można spotkac bardzo duzo młodzieży w koszulkach naszego klubu ,ale nie lepiej ciagle narzekać ze Motor jest zły i ze to sami bandyci. Nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna Akcja #1950karnetów, a jak na razie zainteresowanie bardzo słabe. Na każdy mecz regularnie chodzi 2000-2500 kibiców, na samym sektorze H 1000 osób to prawie norma. Na mieście wiele osób chodzi w klubowych koszulkach - czy tylko dla lansu? Strona klubowa Motoru Lublin ma ponad 25000 polubień a tu po 10 dniach sprzedano zaledwie 215 karnetów. Ludzie zmobilizujcie się!!!! Widzew sprzedał 15 tys karnetów na tą samą ligę, a w Lublinie nie da rady żeby sprzedać chociaż tych 1950? Do dzieła - kupować karnety, dla wygody i dla udowodnienia że kibicem się JEST a nie BYWA jak przyjedzie drużyna z czuba tabeli. I żeby nie było - ja karnet kupiłem i wszystkim polecam. Tylko MOTOR! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli z trybun zniknie chamstwo kiboli to normalni ludzie bedą na mecze przchodzili z dziecmi. W tej chwili szczegolnie w meczach derbowych lub z druzynami, z ktorymi Motor ma tzw. "kosy" emanuje wulagaryzm i nikt normalny nie przyjdzie z dzieckiem na stadion  - ewentualnie rodziny patologiczne. To bardzo smutne ale niestety prawadziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bedzie pozdrowienia do wiezienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w przedszkolu do którego chodza dzieci nie emanuje wulgaryzm?Bo chyba jest tam go więcej niż na meczach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...