Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Leszek Bartnicki nie jest już prezesem Motoru

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2019 r. o 15:59 Powrót do artykułu
I co dalej u pana w mieście panie prezydencie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe... Nabrał szrotu i spierd....ił. A na jego miejsce jeszcze lepszy ZNAFCA ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra decyzja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zbawił Motoru. Niech tylko policzy ile wydał na pseudokopaczy przez swoją kadencje. Inny człowiek zrobiłby awans. Piłkarze grają, trenerzy trenują, a kto ich sciągał do Lublina ten nazelowany delikwent...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co dalej u pana w mieście panie prezydencie  ?
Po biegłym rewidencie, który będąc członkiem rady nadzorczej jednej ze spółek miejskich, kontrolował sprawozdania finansowe prezydenta — przyszedł czas, by powołujący przewodniczącego rady nadzorczej został prezesem, co oznacza wielopoziomowy osobisty nadzór nad samym... sobą. Na tak fenomenalny nadzór właścicielski mógł wpaść tylko jakiś doktor ekonomii, który miał wgląd w sprawozdanie finansowe spółki niedostępne dla członków rady miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Wzmocnienia” jakich dokonali wcale nie gwarantują awansu z tej wiejskiej ligi. Jedynym wzmocnieniem dla mnie w tym momencie jest Swedrowski. Reszta słabizna. Nowak itd itd. Gdyby był dobry to by grał w Rzeszowie!! Reszta tez dla mnie taki poziom 4 ligowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie doświadczenie ma z piłką i co osiągnął siedząc w Radzie Nadzorczej kilka lat nowy prezes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katastrofa zamienił.....itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile miesięcznie zarobi taki prezes, jak 15 tys zł mogę min zostać. Widzę ze same miernoty są wybierane zarówno poprzedni jak i nowo wybrany. Tylko u mnie piłkarze niw jeździli by na zgrupowania zagraniczne czy tez w super ośrodkach treningowych. Lipiec to zgrupowanie w Mielnie i ćwiczenia na plaży po minimum 6 godzin dziennie. Kto był na plaży w Mielnie, wie o co chodzi. Zimą zgrupowanie w Bieszczadach, ale nie Arłamowie i spacery w śniegu po kilka godzin dziennie. Kondycja byłaby, że hej i nawet w 90 minucie piłkarze by nie oddychali skrzelami jak to teraz z nim jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartnicki zrobił swoje Bartnicki może odejść....jeśli były Prezes nie miał zaufania to czemu podpisywał kontrakty...Pan Prezydent znalazł sobie człowieka którego będzie można poświęcić w razie porażki...Tą decyzją przyznano się że nowy Prezes nie ma piojęcia o piłce bo wszedł do gry gdy w zasadzie transfery zostały zrobione....czyli aspekt piłkarskie został wykonany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się w Tychach ucieszą!  A co do Lublina i Motoru to teraz już nikt nie powstrzyma tandemu Majka- Czarecki i Motor będzie sztucznie utrzymywał MOSiR! Gdzie nawet trawa nie rośnie a za 2 tygodnie rusza sezon! Ale jak zrobią dzień meczowy po 100k netto to nawet przy oświetleniu kosztów nie ukryją! Wszyscy będą wodzić za nos Nowego Prezesa! Odwołali Bartnickiego więc może odwołać Radę Nadzorczą!!! Z Mosirem nikt nie wytrzyma, to miasto nie chce awansu! O czym świadczy powołanie malkontenta na stanowisko prezesa, ani nie potrafi zarządzać ani nadzorować (co już pokazał) a zapowiedzi i obietnice Prezydenta można włożyć między bajki! Nadzór pełną gębą! Leszkowi Bartnickiemu powodzenia w GKSie Tychy!  Jeszcze za nim zatesknimy... Leszek dzięki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co dalej u pana w mieście panie prezydencie  ?
 Nie przypuszczałem,że za wyniki sportowe klubu utrzymyywanego przez miasto odpowiada jego prezydent??? Czy to on zabronił nażelowanym lalusiom i ich kolegom emerytom strzelać bramki takiej (bez obrazy) Wólce Pełkińskiej??? Może sam miał wbiec na boisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ze wywalili pięknego Leszka to dobrze! Miał 3 sezony, wszystkie zawalone.. juz nie chce mu wypominać sawy, burego itp. Ale ze zatrudnili Majkę? To juz są jaja.. juz lepsza była smerczynska gąbka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu raczył Pan Prezydent ogłosić oficjalnie to o czym mówi się od dawna, po górkach czechowskich to jego następny strzał w kolano, laik Majka i jego przyboczny Czarecki teraz pokażą jak można stać się pośmiewiskiem, tą decyzją Panie Prezydencie stracił Pan mój głos i szacunek, Prezesowi Bartnickiemu dziękuję i życzę mu sukcesów w Tychach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co dalej u pana w mieście panie prezydencie  ?
Nie przypuszczałem,że za wyniki sportowe klubu utrzymyywanego przez miasto odpowiada jego prezydent??? Czy to on zabronił nażelowanym lalusiom i ich kolegom emerytom strzelać bramki takiej (bez obrazy) Wólce Pełkińskiej??? Może sam miał wbiec na boisko?
Przecież tu nie o wyniki sportowe chodzi, a brak sprawozdania finansowego w KRS, z którego kolejny raz wynika, że spółka z dominującym udziałem zarządzająca tym klubem "sportowym" powinna zostać postawiona w stan upadłości, a prezydent w  imieniu podatników sprawuje nadzór właścicielski. Inna spółka ma doskonałe wyniki sportowe  i niemal 20 milionów skumulowanych strat, co oznacza, że i tam prezes wkrótce złoży rezygnację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu raczył Pan Prezydent ogłosić oficjalnie to o czym mówi się od dawna, po górkach czechowskich to jego następny strzał w kolano, laik Majka i jego przyboczny Czarecki teraz pokażą jak można stać się pośmiewiskiem, tą decyzją Panie Prezydencie stracił Pan mój głos i szacunek, Prezesowi Bartnickiemu dziękuję i życzę mu sukcesów w Tychach.
 Jednego głupka mniej nie głosuj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się w Tychach ucieszą! A co do Lublina i Motoru to teraz już nikt nie powstrzyma tandemu Majka- Czarecki i Motor będzie sztucznie utrzymywał MOSiR! Gdzie nawet trawa nie rośnie a za 2 tygodnie rusza sezon! Ale jak zrobią dzień meczowy po 100k netto to nawet przy oświetleniu kosztów nie ukryją! Wszyscy będą wodzić za nos Nowego Prezesa! Odwołali Bartnickiego więc może odwołać Radę Nadzorczą!!! Z Mosirem nikt nie wytrzyma, to miasto nie chce awansu! O czym świadczy powołanie malkontenta na stanowisko prezesa, ani nie potrafi zarządzać ani nadzorować (co już pokazał) a zapowiedzi i obietnice Prezydenta można włożyć między bajki! Nadzór pełną gębą! Leszkowi Bartnickiemu powodzenia w GKSie Tychy! Jeszcze za nim zatesknimy... Leszek dzięki!
 Do krytykowania sami znawcy, wszyscy się na wszystkim znają alfy i omegi! Leszku ja ci dziękuje ze już nie będę musiała cię oglądać na boisku w szaliczku, żelu za dużo i dziecinnych decyzji wracaj do piaskownicy, byłeś cienki Bolek i będziesz! Nie lubię cię!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes b. dobry tylko co z awansem? Ile lat można być bezkarnym za brak wyniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...